Zwalcz Nudę w Wakacje !

3 - 7 lipca 2017r. 

 

Zwalcz Nudę przygotowało dla dzieci w wieku 4-9 lat program pełen animacji. Zapraszamy wszystkie dzieci spragnione wrażeń na tydzień pełen przygód. Zajęcia odbędą się w Klubie Zwalcz Nudę, który mieści się przy ul. Kickiego 1/u4, na Pradze Południe.

 

Każdy turnus to zabawy i animacje poświęcone 5 niesamowitym zawodom takim jak: Astronauta, Doktor, Archeolog, Tajny Agent oraz Naukowiec!

 

Zapewniamy 1 opiekuna dla 5 dzieci, dzięki czemu będą mogły w pełni skorzystać z zajęć!

 

* zajecia odbędą się w terminie od poniedzialku 3 do piątku 7 lipca w godzinach 10:00-14:00 - koszt turnusu z lunchem tematycznym - 250 zł/os.

 

Istnieje mozliwość przyprowadzenia dziecka wcześniej lub odebrania później:

- zabawa swobodna + śniadanie od 8:00-10:00 - 10 zł/os.

- zabawa swobodna + podwieczorek od 14:00-16:00 - 10 zł/os.

 

 

 

Astronauta: Podczas zajęć dzieci przeniosą się do szkoły kosmonautów, w której przejdą trening kosmiczny. Aby stać się prawdziwymi kosmonautami uczestnicy będą musieli wykazać się wyobraźnią, spostrzegawczością, sprawnością fizyczną i pomysłowością. Wspólnie z prowadzącym dzieci wykonają rakietę kosmiczną, wezmą udział w pokazie gwiazd (planetarium) oraz poznają najciekawsze gwiazdozbiory. Nie zabraknie oczywiście prawdziwego posiłku astronautów oraz kosmicznych eksperymentów. Każde dziecko będzie miało okazję wykonać własną planetę, a biorąc udział w kosmicznej podróży może uda nam się spotkać z przedstawicielami innej cywilizacji? 

 

 

Tajny Agent: na początku zajęć dzieci otrzymają sekretną wiadomość od Super Agenta, który poprosi o pomoc w walce z Podwórkową Szajką Niszczycieli Roślin. Aby stać się prawdziwymi agentami dzieci będą musiały ukończyć Szkołę Detektywów, gdzie będą doskonalić metody pracy śledczej poprzez różne gry i zabawy oraz sprawdzą swoją sprawność fizyczną.  Super Detektyw potrafi posługiwać się tajnym pismem. Jest cierpliwy i skoncentrowany. W trakcie zajęć dzieci uczą się tropienia, dyskretnego i cichego zachowania, kojarzenia faktów, spostrzegawczości, zabezpieczania dowodów, ćwiczą umysł, rozwiązują zagadki i łamigłówki. Po ukończeniu Szkoły Detektywów dzieci otrzymają Legitymację Detektywa i rozpoczną prowadzenie śledztwa. 

 

 

Naukowiec: Podczas zajęć dzieci poczują się jak w prawdziwym laboratorium. Aby stać się prawdziwymi naukowcami dzieci będą musiały wykazać się dokładnością, ostrożnością i wytrwałością. Uczestnicy będą mieli okazję przyjrzeć się obiektom pod mikroskopem, poznać tajemnice elektroniki oraz wykonać najciekawsze eksperymenty chemiczne. Będzie wybuchowo i kolorowo! Dzieci poznają środki chemiczne stosowane w gospodarstwie domowym oraz wspólnie założą poradnię usuwania różnych plam, w której usuną nawet najtrudniejsze plamy. 

Archeolog: Podczas zajęć dzieci poszerzą swoją wiedzę historyczną, rozwiną spostrzegawczość, cierpliwość, zdolności dedukcyjne. Poznają najpiękniejsze zabytki starożytnej cywilizacji m.in. Egiptu, Grecji czy Rzymu. Wraz z prowadzącym dzieci zorganizują własne badania archeologiczne. Po zakończeniu wykopalisk dzieci będą mogły m.in. skleić greckie wazy z odnalezionych skorup oraz odtworzyć biżuterię z obrazków (szpile, wisiory, zausznice). A może uda nam się odkryć jakieś ślady dinozaurów? Nie zabraknie oczywiście zajęć manualnych. Dzieci będą miały okazję stworzyć własne figurki amonitów, pomalować je i zabrać do domu

 

 

 

 

 

Doktor: Podczas zajęć dzieci będą miały okazję zapoznać się z pracą lekarzy oraz ratowników medycznych. Zabawa ma uwrażliwić dzieci na dbałość o własne zdrowie, zwrócić im uwagę na przestrzeganie higieny osobistej oraz właściwe odżywianie. Jak przystało na lekarzy na początku dzieci stworzą własny zestaw lekarski ( stetoskop, kitel, pieczątkę lekarską itd.), zapoznają się z ludzkim ciałem, a na koniec złożą Przysięgę Hipokratesa. Dzięki spotkaniu z ratownikiem medycznym dzieci nauczą się najprostszych sposobów udzielania pierwszej pomocy - bandażowania, opatrywania ran oraz mierzenia tętna. Ważna będzie także umiejętność wzywania pogotowia ratunkowego. Dzieci wezmą udział w konkursie na zdrową surówkę, a na koniec wezmą udział w turnieju ratowniczym.

Wersja do drukuWersja do druku | Mapa witryny
© ZwalczNude.pl