Współpraca

Zwalcz Nudę to dwa podmioty ściśle ze sobą współpracujące:

Fundacja Zwalcz Nudę - która prowadzi akcje społeczne, wydarzenia i kampanie popularyzujące aktywne rodzicielstwo, zdrowie i ekologię;

Firma ZwalczNude.pl - to lider na rynku gier miejskich i eventów promujących w ciekawy i nieszablonowy sposób klientów z wyobraźnią.

Firma i fundacja ściśle ze sobą współpracują współorganizując wiele inicjatyw i uzupełniając się wzajemnie.

Nasze projekty to m.in. Narodowy Dzień Sportu, Dni Rodzinne, seria gier miejskich: Akademia Elfów Świętego Mikołaja oraz śladami Barei, warsztaty kulinarne, krajoznawcze i artystyczne, projekt rodzinny Aktywna Rodzina - Kapitan Warszawa zaprasza!, projekt zachęcający dzieci do pomagania innym: Zostań członkiem drużyny Avengers,

czy akcja propagująca zdrowe żywienie Nie wicskamy dzieciom Kitu.

Nasza misja to walka z nudą w ważnym celu, tworzymy wyjątkowe eventy, warsztaty i akcje społeczne, które przyciągają wspaniałych ludzi.

Od wiosny 2016 roku prowdzimy też klub dla rodzin - miejsce pełne atrakcji, warsztatów i wspaniałej atmosferty - tu nie da się nudzić!

 

Gorąco zachęcamy do współpracy. Głeboko wierzymy, że dzięki Państwa wsparciu nasze wydarzenia będą niezapomnianym przeżyciem i wielkim świętem.

 

Zostań Partnerem wydarzenia

Narodowy Dzień Sportu - zobacz szczegóły 

Warszawskie Dni Rodzinne - zobacz szczegóły

Aktywna Rodzina - zobacz szczegóły

Akademia Elfów Świętego Mikołaja - zobacz szczegóły

Klub dla rodzin Zwalcz Nudę - zobacz szczegóły

 

Więcej na temat naszych dużych projektów znajdziecie w zakładce Dołącz do nas.

 

PRZYGOTUJ Z NAMI GRĘ MIEJSKĄ

 

Zwalcz Nudę to lider na rynku gier miejskich.

Łączymy elementy: zabawy, edukacji, sportu, sztuki, zwiedzania i promocji.

Zamawiając grę miejską firma, gmina zyskuje wspaniałe wydarzenie.

Więcej o ofercie i grach tutaj : http://www.zwalcznude.eu/gry-miejskie/oferta-gry/

 

PRZYGOTUJ Z NAMI WYDARZENIE DEDYKOWANE TWOJEJ MARCE

 

Zwalcz Nudę przygotowuje wyjątkowe eventy, nieszablonowe pomysły - zawsze z misją w tle.

Jesteś producentem spożywczym, czy w branży farmaceutycznej? Przygotujemy dla Ciebie wydarzenie popularyzujące zdrowie: grę miejską, piknik, konkurs, warsztaty, lub kampanię społeczną.

Jesteś z branży finansowej? Zainwestuj w sport lub rodziny - to przyszłość. Dołącz z własną marką do naszych dużych eventów, ale na specjalnych warunkach - Tobie dedykowanych.

Jesteś z branży IT? Zróbmy wspólnie warsztaty dla wybranej grupy docelowej (np. babska akademia surfowania; czy surfowanie dla seniorów)

Jesteś z innej branży? Napisz do nas - spotkajmy się na kawę. Na pewno wspólnie wymyślimy coś ciekawego.

 

OFERTA DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

 

Dla placówek edukacyjnych przygotowaliśmy ofertę warsztatów: krajoznawczych, artystycznych i kulinarnych.

 

1. ANIMACJE ŚWIĄTECZNE: AKADEMIA ELFÓW ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

 

W ramach tego projektu przedszkole - szkołę odwiedza święty razem z całą swoją ekipą: elfami, śnieżynkami i Panią Mikołajową. Całość to zabawa w formie gry fabularnej - dzieciaki stają się pomocnikami Mikołaja i wspólnie z nim pod okiem profesorów kolejnych katedr wykonują zadania: układają klocki na czas, dekorują pierniki, uczą się pakować pięknie prezenty, tworzą biżuterię dla mamy, czy przygotowują kartki świąteczne.

Jest to wyjątkowe wydarzenie, które wychodzi ze sztampy animacji świątecznych i na chwilę przenosi biegun do Państwa placówki. Serdecznie zapraszamy do współracy.

 

Akademia Elfów Świętego Mikołaja w Twojej szkole/przedszkolu!
Zorganizuj wyjątkowe święta w Twojej szkole/przedszkolu
Akademia_Elfów_Świetego_Mikolaja-2016_dl[...]
Dokument PDF [817.5 KB]

Zapraszamy też do wspólnego organizowania:

 

2. Warsztaty o zdrowym żywieniu. Zdrowo jemy. Zdrowo żyjemy

 

3. Warsztaty kulinarno-krajoznawcze. Ze smakiem przez świat

 

Więcej w zakładce powyżej - na żółtym pasku.

 

OFERTA DLA RESTAURACJI

Proponujemy Państwu możliwość przygotowania serii warsztatów kulinarno-krajoznawczych w Państwa w lokalu. Jakie korzyści czerpią partnerzy Warsztatów?

  1. Wspaniała animacja dla dzieci – w trakcie rodzice mogą spokojnie zjeść u Państwa śniadanie/ lunch/ obiad.
  2. Promocja – w trakcie promocji warsztatów promujemy również restaurację, co tydzień przygotowując serię około 20 publikacji z informacją o restauracji i programie warsztatów

Trzy modele współpracy:

  1. Warsztaty dla wszystkich zapisanych przez ZwalczNude.pl – my zbieramy zapisy, promujemy zajęcia, uczestnicy przy okazji stają się Państwa klientami – na warsztaty zapisują się przez nasz system opłacając wpisowe 20 PLN; restauracja z kolei w zamian za promocję i animacje współfinansuje warsztaty: albo pokrywając koszty animatorki - 50 PLN, albo kupując produkty żywieniowe, z których będą prowadzone warsztaty (na podstawie listy na dane zajęcia)
  2. Warsztaty wyłącznie dla klientów restauracji – Państwo pokrywają koszty warsztatów, a klienci uczestniczą w nich bez opłat – warsztaty przewidziane wyłącznie dla klientów restauracji, koszt około 200 PLN

 

Wersja do drukuWersja do druku | Mapa witryny
© ZwalczNude.pl