Wawerska Akademia Tajnych Agentów

Gra miejska i piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka

1 czerwca 2017 r.

16:00-20:00

Centrum Handlowe FERIO Wawer, ul. Szpotańskiego 4

 

Czy są wśród Was odważni mieszkańcy Wawra i okolic, którzy chcieliby odbyć szkolenie i wstąpić do Wawerskiej Akademii Tajnych Agentów?

 

Ostatnio w naszej Dzielnicy dzieją się podejrzane rzeczy! Trzy - na szczęście w porę - udaremnione kradzieże, podszywanie się pod inne osoby, przejęcie jednego z numerów telefonu w Urzędzie Dzielnicy Wawer i podsłuchy oraz dziwne malunki pojawiające się w okolicach ulicy Patriotów, tajemnicze i prawdopodobnie zaszyfrowane anonse w lokalnej gazecie…

Mieszkańcy skarżą się na głuche telefony i już nie czują się tu tak bezpiecznie jak jeszcze kilka miesięcy temu… Cały czas sprawdzamy, czy za tymi wszystkimi wybrykami stoi jedna szajka przestępcza, czy może sieć zupełnie niezwiązanych ze sobą osób.

Chcemy dmuchać na zimne, więc postanowiliśmy działać szybko! Nasza Dzielnica potrzebuje przeszkolonych Tajnych Agentów, którzy będą stać na straży porządku, a w nagłych przypadkach dzięki swojej detektywistycznej wiedzy oraz ogólnej sprawności, pomogą nam w rozwikłaniu zagadek kryminalnych i wesprą nas swoimi działaniami!

Z tego powodu rozpoczynamy nabór kadetów do Wawerskiej Akademii Tajnych Agentów!

 

Przyjdź na grę miejską i sprawdź się!

 

Kilka informacji o grze miejskiej:

Gra skierowana jest do wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic - rodzin z dziećmi, młodzieży, osób dorosłych i seniorów. Potrzebujemy Tajnych Agentów w różnym wieku - ze zróżnicowaną wiedzą i doświadczeniem!

 

Gra miejska jest otwartym naborem kandydatów na Tajnych Agentów, którzy - jeśli zakończą misję - zostaną wcieleni do Wawerskiej Akademii Tajnych Agentów. Na początku gry uczestnicy dostają wszystkie potrzebne materiały oraz mapę z zaznaczonymi punktami na których czekają Tajni Agenci.

Na każdym z punktów Tajni Agenci wyznaczają kandydatom zadania do wykonania aby sprawdzić ich umiejętności, sprawności, wiedzę oraz doświadczenia i zweryfikować czy mogą zostać wcieleni do Wawerskiej Akademii Tajnych Agentów i służyć swojemu miastu i dzielnicy. Sposób wykonania zadania jest punktowany, a zwycięskie drużyny otrzymają nagrody.

Na GRĘ obowiązują zapisy - zarezerwuj miejsce już dziś!

PROGRAM WYDARZENIA W CH FERIO Wawer:

 

16:00-20:00 animacje z okazji Dnia Dziecka - wstęp wolny!

16:15 start rejestracji do gry miejskiej Wawerskiej Akademii Tajnych Agentów - obowiązują zapisy!

16:30 rozpoczęcie gry miejskiej

19:40 ogłoszenie zwycięskich drużyn w Wawerskiej Akademii Tajnych Agentów

Animacje na pikniku 16:00-20:00

Przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji! Wśród nich gra miejska dla prawdziwych twardzieli, animacje rodzinne, zabawy integracyjne, szaleństwa na dmuchańcu, konkursy z nagrodami czy pokazy taneczne.

 

Firma Russell i sklep Uczy i Bawi zapraszają na  warsztaty rękodzielnicze na których stworzycie niepowtarzalną biżuterię. Z magicznego piasku zbudujecie rozmaite budowle, jak również będziecie mogli uczestniczyć w warsztatach artystycznych.

Animacje taneczne z instruktorem Egurrola Dance Studio o godzinie 18:00!

 

Instruktor najlepszej szkoły tańca w Polsce pokaże Wam proste kroki taneczne, które wspólnie będziecie wykonywać w rytm energetycznej muzyki. Dla wszystkich dzieci, które wezmą udział w animacji przygotowaliśmy specjalne upominki!

Zastanawiacie się czy istnieją lepsze sposoby na uczenie matematyki? Matematyka może być zabawna i fascynująca, jeśli uczy się jej we właściwy sposób! Zapraszamy do wspólnych matematycznych przygód, które przygotuje dla Was Centrum Nauczania MathRiders. Wasze dzieci będą mogły m.in. stworzyć pyszne, jadalne wzory i ciągi, uczestniczyć w aktywnościach ruchowych, rozwiązać łamigłówki i zbudować konstrukcję z multiklocków.
 

Helen Doron English zaprasza na niebanalne aktywności z językiem angielskim. Wśród nich m.in. aktywności sportowe z piłkami, gra twister, konkursy zręcznościowe i nauka śpiewania piosenek oraz odgadywanie i degustowanie warzywnych zgadywanek i eksperymentowanie z kolorami.

 

                                                                                                      A to wszystko oczywiście z dużą dozą dobrego

                                                                                                       humoru i to w języku angielskim!

Partnerzy strategiczni:

Partnerzy wydarzenia:

Patroni Medialni:

Wersja do drukuWersja do druku | Mapa witryny
© ZwalczNude.pl