Zorganizuj swojemu dziecku niesamowite urodziny i pomóż nam pomagać innym!

Nasza oferta urodzinowa jest podobna do innych, ale korzystając z sal i animatorów fundacji wspierasz nasze działania. Jako fundacja organizujemy setki bezpłatnych zajęć dla Dzieci.

 

Dzięki Tobie możemy otworzyć nowe grupy, np. zajęć z szachów, warsztatów kulinarnych lub zajęć umuzykalniające dla dzieci (tzw. gordonki).
Dlatego przygotowując urodziny z Fundacją Zwalcz Nudę – pomagasz nam pomagać innym.

 

Mogą to być zwyczajne urodziny z tortem, tańcami oraz grami (po prostu wynajem Sali)
lub przyjęcia tematyczne m.in.:

* Opisane animacjie to przykłady. Szczegółowy cennik znajduje się w zakładce Informacje i cennik >>>

 

Dodatkowym atutem naszych urodzin jest możliwośc przekształcenia ich w grę miejską. W takim wypadku zaczynamy od wprowadzenia w scenariusz, dzieci dostają do wykonania kolejne zadania i wchodząc w świat fabuły zabawy poszukują skarbu lub rozwiązują zagadkę. Jeśli pogoda dopisze - poruszamy się po terenie pobliskiego parku.  Poczęstunek jest w środku w klubie.

 

Przyjęcie Księżniczki 

 

To propozycja dla każdej małej królewny. Jubilatka będzie mogła zasiąść na prawdziwym tronie, włożyć koronę i rozpakować prezenty. Na małe księżniczki czekają również prawdziwe królewskie animacje; herbatka w dworskim stylu, królewski bal, na którym spotykają się piękne królewny oraz dzielni rycerze, czy pracownia jubilerska, w której wykonamy piękną biżuterię to tylko niektore z atrakcji. 

Superbohaterowie

 

W trakcie przyjęcia Dzieci poczują się jak prawdziwi wybawcy miasta!  Będą miały okazję nauczyć się tropienia, podczas zajęć ruchowych będą kształtować umiejętność dyskretnego i cichego zachowania. Grając w różnorodne gry planszowe i logiczne dzieci będą rozwijać swoją spostrzegawczość, kreatywność i szybkość kojarzenia faktów. Dzieci będą miały okazję spróbować swoich sił w posługiwania się tajnym pismem podczas rozwiązywania zagadek i łamigłówek. 


 

Indiańska Wioska 

 

Kim byli Indianie? Dlaczego tak ich nazywamy? Animator przeniesie dzieci w zamierzchłe czasy przed podróżą Krzysztofa Kolumba do Ameryki. Dzieci będą mogły zabawić się w tropienie zwierząt, zbudować indiański totem oraz tipi, a także odtańczyć taniec deszczu i sprawdzić czy zadziała!  


 

 Szalone labolatorium

 


Podczas animacji dzieci poznają sylwetki najsłynniejszych naukowców, np. Alberta Einsteina, Marii Skłodowskiej-Curie czy Isaaca Newtona. Na małych naukowców czekają niesamowite ćwiczenia i zabawy, podczas których będą mogły zgłębić wiedzę z zakresu przedmiotów ścisłych. Dzieci będą miały okazję zrobić własne struktury molekularne, wykonując serię doświadczeń poznają zasady działania magnesu, będą mogły spróbować swoich sił tworząc wyjątkowe układy elektroniczne, a na miłośników biologii czeka prawdziwy mikroskop. Na koniec odwiedzimy pracownię chemiczną!

(ilość animacji w tym scenariuszu jest zależna od czasu urodzin oraz wieku solenizanta - zapytaj organizatora)

Wersja do drukuWersja do druku | Mapa witryny
© ZwalczNude.pl