Piknik Prasko-Południowe Prezentacje

Święto Lokalnych Organizacji Pozarządowych

Zaproszenie do współpracy

Szanowni Państwo,

 

Od kilku lat Fundacja Zwalcz Nudę organizuje coraz większe kampanie społeczne mające na celu aktywizację Polaków, motywowanie ich do ruchu i sportu, ciekawego spędzania czasu wolnego w gronie najbliższych, zdrowego żywienia oraz aktywizacji społecznej. Dwa największe projekty to:

  • Warszawskie Dni Rodzinne (dotychczas odbyło się 9 edycji, dwie edycje w roku, w projekcie bierze udział około 10 000 warszawskich rodzin w każdej edycji) i
  • Narodowy Dzień Sportu (dotychczas odbyły się 4 edycje, projekt ogólnopolski, bierze w nim udział około 300 000 uczestników).

Przygotowujemy właśnie Piknik Lokalnych Organizacji PozarządowychPrasko-Południowe Prezentacje. Wydarzenie odbywa się już po raz ósmy i odbędzie się 10 czerwca 2017 r. w godzinach 12:00-19:00 w Parku nad Balatonem.

 

„Prezentacje” to wydarzenie współorganizowane przez całe środowisko lokalnych organizacji pozarządowych i instytucji w Dzielnicy Praga-Południe. Chcemy pokazać mieszkańcom Warszawy, jak wiele istotnych rzeczy robią dla nich organizacje pozarządowe i instytucje samorządowe. Chcemy zaprosić warszawiaków do udziału w angażujących aktywnościach, organizowanych przez NGO-sy i instytucje, dzięki którym poznają bliżej nasze działania.

 

Impreza ma charakter niekomercyjny, udział w niej jest bezpłatny.

 

W trakcie pikniku rokrocznie prowadzone są różnorodne aktywności i zajęcia. Są to np. warsztaty artystyczne dla dzieci i dorosłych, różnego rodzaju gry i zabawy, quizy, pogadanki itp. W ramach pikniku przygotowujemy miasteczko pozarządowe, pokazy sportowe, grę miejską, potańcówkę sąsiedzką i inne.

 

Jako Prezes Fundacji Zwalcz Nudę serdecznie zapraszam do bycia częścią tego wyjątkowego wydarzenia!

 

Kilka słów o statystykach:

W każdej edycji bierze udział około 1000 warszawiaków.

Kampania promocyjna zaowocuje około 100 publikacjami.

Projekt współfinansuje Urząd Dzielnicy Praga-Południe.

 

Nasze wydarzenia, to świetna okazja do pokazania marki, nowych produktów, czy zainwestowania w zaangażowanie społeczne, zdrowie czy aktywności Polaków. Chętnie opowiem o naszych projektach więcej na spotkaniu lub w trakcie rozmowy telefonicznej. Zapraszam do kontaktu!

 

Z poważaniem,

Krystyna Radkowska

Prezes ZwalczNude.pl

tel. 501 104 087

e-mail: krystynaradkowska@zwalcznude.plZaproszenie do współpracy
Prasko-Południowe Prezentacje - zaprosze[...]
Dokument PDF [2.9 MB]
Wersja do drukuWersja do druku | Mapa witryny
© ZwalczNude.pl