Piknik Prasko-Południowe Prezentacje

Święto Lokalnych Organizacji Pozarządowych

 

Szanowne Organizacje Pozarządowe,

 

W imieniu Fundacji Zwalcz Nudę, Centrum Społecznego PACA oraz Dzielnicowej Komisji Dialogu Społecznego w Dzielnicy Praga-Południe, mamy przyjemność zaprosić Państwa do współpracy w VIII edycji Pikniku Lokalnych Organizacji Pozarządowych „Prasko-Południowe Prezentacje”.

W tym roku Piknik odbędzie się 10 czerwca 2017 r. w godzinach 12:00-19:00 w Parku nad Balatonem na Pradze-Południe. Miasteczko pozarządowe z aktywnościami dla mieszkańców będzie czynne w godzinach 12:00-17:00. O godzinie 17:00 rozpoczniemy potańcówkę sąsiedzką.

 

Uprzejmie prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższymi informacjami. Ułatwi to Państwu zorganizowanie swoich stoisk w dniu pikniku.

 

Plan stoisk został umieszczony poniżej. Jeżeli mają Państwo ewentualne uwagi dot. zmiany nazwy organizacji w legendzie - uprzejmie prosimy o przesyłanie uwag na maila: monika@zwalcznude.pl do czwartku 1.06 do godziny 12:30.

 

W przypadku pytań dotyczących umiejscowienia Państwa stoiska, po przyjeździe prosimy kierować się do organizatorów - osób w niebieskich koszulkach z logo Fundacji Zwalcz Nudę. Prosimy również o przekazanie pracownikowi Fundacji Zwalcz Nudę oświadczeń dot. przekazania stoiska (w załączeniu poniżej). Prosimy wydrukować i wypełnić oświadczenie. Niektóre organizacje będą miały swoje stoisko we wspólnym namiocie (chodzi o stoiska o numerze 16 i 17). Zależało nam żeby dla każdej organizacji zorganizować zadaszenie. Każda z organizacji w tych namiotach, będzie miała około 2,5x2,5 m w namiocie. Proszę jednak nie przejmować się tą ilością miejsca - park jest duży, dlatego każda organizacja może wyjść przed namiot aby tam prowadzić aktywności.

 

Prosimy Państwa o rozłożenie się wcześniej tak, by najpóźniej do godziny 11:40 być gotowym z rozstawionym stoiskiem oraz przygotowanymi aktywnościami dla uczestników pikniku.

 

Rozstawiać mogą się Państwo już od godziny 10:30. Do około 11:00 mamy nadzieję, że rozstawimy już wszystkie namioty dla Partnerów. Organizacje pozarządowe którym udostępniamy namiot, uprzejmie prosimy o ewentualną pomoc przy rozstawianiu namiotów (namioty będziemy rozstawiać od godziny 10:00).

 

Istnieje możliwość wjechania samochodem w pobliże terenu pikniku na 30 minut (wjazd od strony ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego). Nie ma możliwości wjechania na trawnik. Po wypakowaniu rzeczy, maksymalnie po 30 minutach, prosimy o odstawienie samochodu na inny parking aby zostawić miejsca parkingowe dla uczestników.

 

Stoły i krzesła wg. zgłoszonego zapotrzebowania, będą do odbioru z punktu informacyjnego oznaczonego na planie (informacje o zgłoszonym przez Państwa zapotrzebowaniu na meble znajduje się w pliku poniżej). Uprzejmie prosimy o wzajemną pomoc przy rozstawianiu stoisk - wśród nas są osoby, które mogą nie poradzić sobie z przeniesieniem np. stołu. Pomagajmy sobie nawzajem! :)

 

Uwaga! Po pikniku, czyli o godzinie 17:00 stoły i krzesła prosimy odnieść do miejsca przy budce ochrony (mniej więcej w miejscu gdzie na mapie zaznaczony jest samochód Komendy Rejonowej Policji i foodtruck).

Organizacje, które nie zostają do godziny 17:00, prosimy aby meble odnosiły do namiotu informacji.

 

Wystawcy którzy zgłaszali dostęp do prądu proszę o zabranie przedłużaczy o długości min. 20m. Wszystkich, którzy mają sprzęt i korzystają z prądu, proszę o przybycie tak, by nie zostawiać podpięcia się na ostatnią chwilę, czyli do godziny 11-tej najpóźniej.

 

W trakcie pikniku Wystawcy, którzy korzystają ze sprzętu grającego, komputerów, czy filmów - nie mogą zagłuszać innych Partnerów i SCENY. Puszczane dźwięki nie mogą być uciążliwe dla innych Wystawców.

 

Po pikniku - prosimy o składanie Państwa sprzętu po godzinie 17:00. Proszę pamiętać, że w godzinach 17:00-19:00 będzie odbywała się potańcówka sąsiedzka. Bardzo prosimy o posprzątanie miejsca w którym było Państwo stoisko, pozostawienie terenu w zastanym go przed rozłożeniem stanie i zabranie śmieci ze sobą. Dzięki uprzejmości Cafe Balaton istnieje możliwość skorzystania z ich kontenera (przy budce ochrony). Prosimy o zastosowanie się do wskazanej segregacji.

 

Przypominamy, że organizatorzy dysponują ograniczoną ilością namiotów, stołów, krzeseł i miejsc piknikowych z dostępem do prądu. Powyższe świadczenia zostaną zagwarantowane pierwszym zgłoszonym Partnerom pikniku (informacje w tabelce poniżej zgodnie z ustaleniami).

 

Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawy Dzielnicy Praga-Południe.

 

Poniżej znajduje się lista zgłoszonych organizacji, które przesłały formularz zgłoszeniowy. Proszę sprawdzić czy informacje się zgadzają (dot. zarezerwowanych mebli, prądu itp.). Jeśli mają Państwo jakieś uwagi - proszę o maila na: monika@zwalcznude.pl

 

Przypominamy, że miasteczko pozarządowe będzie czynne w godzinach 12:00-17:00. Organizacje, które mają stanowiska całodzienne, prosimy aby zostały do godziny 17:00 i po tej godzinie złożyły swoje stoiska.

 

Informacja z formularzy Partnerów - stan na 18.05.2017 r.
Informacje organizacyjne - PPP - z formu[...]
Dokument Microsoft Excel [13.8 KB]

 

Plakaty wydarzenia zostały wydrukowane w formacie A3. W związku z dużym zainteresowaniem dodrukowaliśmy materiały promocyjne - ulotki i plakaty. Materiały można odebrać w:

 

Centrum Społecznym Paca 40, ul. Paca 40, godz. otwarcia PN-PT g. 10:00 - 20:00; SOB g. 10:00 - 18:00

Fundacji Zwalcz Nudę, ul. Kickiego 1 lok u 4, godz. otwarcia PN, PT g. 9:00-16:00, WT-CZW g. 9:00-19:00

 

Orientacyjny plan stoisk znajduje się poniżej.

Materiały do pobrania

Oświadczenie PARTNERA - do wydrukowania i wypełnienia
OŚWIADCZENIE PARTNERA Prasko-Południowe [...]
Dokument Microsoft Word [13.5 KB]
Informacja prasowa - Prasko-Południowe Prezentacje
informacja prasowa - Prasko-Południowe P[...]
Dokument Microsoft Word [16.8 KB]
Plakat wydarzenia forma A3 w jpg - Prasko-Południowe Prezentacje
plakat_A3_v2.jpg
Plik JPG [2.1 MB]
Plakat wydarzenia wersja do druku - Prasko-Południowe Prezentacje
plakat_A3_v2_DRUK.pdf
Dokument PDF [9.3 MB]
Stopka - informacja, że jesteście Państwo Partnerem wydarzenia
Zachęcamy do umieszczenia informacji na Państwa stronach internetowych. Stopkę można dodać również do wiadomości mailowych.
stopka.png
Format Portable Network Image [56.1 KB]

W przypadku pytań, serdecznie zapraszam do kontaktu!

 

Monika Sejbuk-Radziwonka

Koordynator Prasko-Południowych Prezentacji w 2017 r.

e-mail: monika@zwalcznude.pl

tel. 537 298 110

 

W przypadku pytań o występy na scenie  piknikowej, proszę o kontakt z Eweliną Bartosik, tel. 797 295 116.

Formularz zgłoszeniowy_PPP.docx
Dokument Microsoft Word [19.0 KB]
Zaproszenie do współpracy - PPP
Prasko-Południowe Prezentacje - zaprosze[...]
Dokument PDF [1.3 MB]

Organizatorzy Prasko-Południowych Prezentacji

Partnerzy Strategiczni

Partnerzy Prasko-Południowych Prezentacji

Wersja do drukuWersja do druku | Mapa witryny
© ZwalczNude.pl