Piknik Prasko-Południowe Prezentacje

Święto Lokalnych Organizacji Pozarządowych

 

Szanowne Organizacje Pozarządowe,

 

W imieniu Fundacji Zwalcz Nudę, Centrum Społecznego PACA oraz Dzielnicowej Komisji Dialogu Społecznego w Dzielnicy Praga-Południe, mamy przyjemność zaprosić Państwa do współpracy w VIII edycji Pikniku Lokalnych Organizacji Pozarządowych „Prasko-Południowe Prezentacje”.

W tym roku Piknik odbędzie się 10 czerwca 2017 r. w godzinach 12:00-19:00 w Parku nad Balatonem na Pradze-Południe. Miasteczko pozarządowe z aktywnościami dla mieszkańców będzie czynne w godzinach 12:00-17:00. O godzinie 17:00 rozpoczniemy potańcówkę sąsiedzką.

 

W ramach współpracy mogą Państwo wystawić swoje stoisko i/lub zaprezentować swoje działania na scenie. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i propozycje! „Prezentacje” to wydarzenie współorganizowane przez całe środowisko lokalnych organizacji pozarządowych i instytucji w Dzielnicy.

 

Pokażmy razem mieszkańcom Warszawy jaka moc drzemie w organizacjach pozarządowych i instytucjach w naszej Dzielnicy, czym się zajmujemy i jak wiele istotnych rzeczy robimy dla mieszkańców!.

 

Zapraszamy Was do włączenia się w tworzenie programu „Prasko-Południowych Prezentacji” i zaproponowania różnego typu zajęć w dowolnej formule. Mogą to być np. warsztaty dla dzieci i dorosłych, różnego rodzaju gry i zabawy, quizy, konkursy, pogadanki czy spotkania.

 

Liczymy na Państwa wsparcie!

 

Organizatorzy dysponują ograniczoną ilością namiotów, stołów, krzeseł i miejsc piknikowych z dostępem do prądu. Powyższe świadczenia zostaną zagwarantowane pierwszym zgłoszonym Partnerom pikniku, dlatego zapraszamy do szybkiego podejmowania decyzji i przesyłania poniżej umieszczonego formularza zgłoszeniowego.

Zapraszam do przeczytania poniżej zamieszczonego zaproszenia do współpracy. Aby zgłosić się do udziału w Prasko-Południowych Prezentacjach należy uzupełnić i odesłać (najpóźniej do 28 kwietnia 2017 r.) formularz zgłoszeniowy na adres: monika@zwalcznude.pl

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, proszę o jak najszybszą informację mailową czy wystawią Państwo stoisko swojej organizacji/instytucji na Pikniku - pozwoli to zarezerwować dla Państwa miejsce na pikniku.

 

Impreza ma charakter niekomercyjny, udział w niej jest bezpłatny. Szczegółowy harmonogram będzie zależał od nas! – od tego jakie aktywności przygotują NGO-sy i instytucje samorządowe.

 

Nie może Was zabraknąć!

 

Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawy Dzielnicy Praga-Południe. 

W przypadku pytań, serdecznie zapraszam do kontaktu!

 

Monika Sejbuk-Radziwonka

Koordynator Prasko-Południowych Prezentacji w 2017 r.

e-mail: monika@zwalcznude.pl

tel. 537 298 110

Informacje organizacyjne

 

Poniżej znajduje się lista zgłoszonych organizacji, które przesłały formularz zgłoszeniowy. Proszę sprawdzić czy informacje się zgadzają (dot. zarezerwowanych mebli, prądu itp.). Jeśli mają Państwo jakieś uwagi - proszę o maila na: monika@zwalcznude.pl

 

Przypominamy, że miasteczko pozarządowe będzie czynne w godzinach 12:00-17:00. Organizacje, które mają stanowiska całodzienne, prosimy aby zostały do godziny 17:00 i po tej godzinie złożyły swoje stoiska.

Informacje organizacyjne dot. rozstawiania stoisk, obioru mebli, godziny o której mogą Państwo przyjeżdżać do Parku nad Balatonem, podamy najpóźniej 2 tygodnie przed wydarzeniem na tej stronie www.

Informacja z formularzy Partnerów - stan na 18.05.2017 r.
Informacje organizacyjne - PPP - z formu[...]
Dokument Microsoft Excel [13.7 KB]

 

Plakaty wydarzenia zostaną wydrukowane w formacie A3 i będzie je można odebrać od 15 maja 2017 r. w:

Centrum Społecznym Paca 40, ul. Paca 40, godz. otwarcia PN-PT g. 10:00 - 20:00; SOB g. 10:00 - 18:00

Fundacji Zwalcz Nudę, ul. Kickiego 1 lok u 4, godz. otwarcia PN, PT g. 9:00-16:00, WT-CZW g. 9:00-19:00

Materiały do pobrania

Informacja prasowa - Prasko-Południowe Prezentacje
informacja prasowa - Prasko-Południowe P[...]
Dokument Microsoft Word [16.8 KB]
Plakat wydarzenia forma A3 w jpg - Prasko-Południowe Prezentacje
plakat_A3_v2.jpg
Plik JPG [2.1 MB]
Plakat wydarzenia wersja do druku - Prasko-Południowe Prezentacje
plakat_A3_v2_DRUK.pdf
Dokument PDF [9.3 MB]
Stopka - informacja, że jesteście Państwo Partnerem wydarzenia
Zachęcamy do umieszczenia informacji na Państwa stronach internetowych. Stopkę można dodać również do wiadomości mailowych.
stopka.png
Format Portable Network Image [56.1 KB]
Formularz zgłoszeniowy_PPP.docx
Dokument Microsoft Word [19.0 KB]
Zaproszenie do współpracy - PPP
Prasko-Południowe Prezentacje - zaprosze[...]
Dokument PDF [1.3 MB]

Organizatorzy Prasko-Południowych Prezentacji

Partnerzy Strategiczni

Partnerzy Prasko-Południowych Prezentacji

Wersja do drukuWersja do druku | Mapa witryny
© ZwalczNude.pl