Kampania wiralowa

Mem internetowy – rodzaj memu, rozpowszechniany i powielany przy użyciu aktualnie funkcjonujących technologii komunikowania w Internecie. Jest jednostką informacji, która replikuje się wyłącznie drogą internetową i przybiera formę obrazka, ale niezależnie od swej formy spełnia jeden warunek, a mianowicie: warunek popularności w sieci.

Wiral (od angielskiego słowa "viral" - wirusowy) – rodzaj marketingu internetowego, który poprzez śmieszną, ciekawą lub absurdalną treść, po wrzuceniu do sieci dalej rozprzestrzenia się wyłączne z pomocą samych użytkowników, którzy przekazują sobie (zarażają się) treść .

W ramach kampanii promującej projekt przygotujemy małą kampanię społeczną na temat tego, jak każdy z
nas może wesprzeć cele projektu. Będzie to akcja w mediach społecznościowych wsparta publikacjami w Internecie, również na stronach partnerów, którzy zaangażują się w projekt. Będzie oparta na kampanii wiralowej w otwartej formie. Chcielibyśmy zrobić zabawę w formie wyzwania. Wspólnie z Partnerami projektu przygotować serię zdjęć/memów pokazujących znanych i lubianych, którzy pomagają zwierzakom - za ich pozwoleniem. 

Wersja do drukuWersja do druku | Mapa witryny
© ZwalczNude.pl