Mokotowska Akademia Tajnych Agentów

 Mokotowska Akademia Tajnych Agentów za nami! :) 

20 maja odbyło się wyjątkowe szkolenie w Mokotowskiej Akademii Tajnych Agentów. Na kadetów czekało wiele ciekawych i wymagających zadań godnych prawdziwych agentów. 

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej zabawie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy! 

Dzięki Wam nasza dzielnica znów jest bezpieczna ! :) 

 

 


Wyjątkowa gra miejska dla prawdziwych Tajnych Agentów
20 maja, godz. 11.00 

START: Skwer Olgi i Andrzeja Małkowskich

 

Czy są wśród Was odważni mieszkańcy Mokotowa i okolic, którzy chcieliby odbyć szkolenie i wstąpić do Mokotowskiej Akademii Tajnych Agentów?

 

Ostatnio w naszej Dzielnicy dzieją się podejrzane rzeczy! Trzy - na szczęście w porę - udaremnione kradzieże, podszywanie się pod inne osoby, przejęcie jednego z numerów telefonu w Urzędzie Dzielnicy Mokotów i podsłuchy oraz dziwne malunki pojawiające się w okolicach ulicy Patriotów, tajemnicze i prawdopodobnie zaszyfrowane anonse w lokalnej gazecie…

Mieszkańcy skarżą się na głuche telefony i już nie czują się tu tak bezpiecznie jak jeszcze kilka miesięcy temu… Cały czas sprawdzamy, czy za tymi wszystkimi wybrykami stoi jedna szajka przestępcza, czy może sieć zupełnie niezwiązanych ze sobą osób.

Chcemy dmuchać na zimne, więc postanowiliśmy działać szybko! Nasza Dzielnica potrzebuje przeszkolonych Tajnych Agentów, którzy będą stać na straży porządku, a w nagłych przypadkach dzięki swojej detektywistycznej wiedzy oraz ogólnej sprawności, pomogą nam w rozwikłaniu zagadek kryminalnych i wesprą nas swoimi działaniami!

Z tego powodu rozpoczynamy nabór kadetów do Mokotowskiej Akademii Tajnych Agentów!

 

Przyjdź na grę miejską i sprawdź się!

 

Kilka informacji o grze miejskiej:

Gra skierowana jest do wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic - rodzin z dziećmi, młodzieży, osób dorosłych i seniorów. Potrzebujemy Tajnych Agentów w różnym wieku - ze zróżnicowaną wiedzą i doświadczeniem!

 

Gra miejska jest otwartym naborem kandydatów na Tajnych Agentów, którzy - jeśli zakończą misję - zostaną wcieleni do  Akademii Tajnych Agentów. Na początku gry uczestnicy dostają wszystkie potrzebne materiały oraz mapę z zaznaczonymi punktami na których czekają Tajni Agenci.

Na każdym z punktów Tajni Agenci wyznaczają kandydatom zadania do wykonania aby sprawdzić ich umiejętności, sprawności, wiedzę oraz doświadczenia i zweryfikować czy mogą zostać wcieleni do  Akademii Tajnych Agentów i służyć swojemu miastu i dzielnicy. Sposób wykonania zadania jest punktowany, a zwycięskie drużyny otrzymają nagrody.

 

Na GRĘ obowiązują zapisy!

Wersja do drukuWersja do druku | Mapa witryny
© ZwalczNude.pl