Warsztaty dla Rodziców

Już od 2 listopada, co 2 tygodnie, o godzinie 17.00  zapaszamy wszystkich rodziców na warsztaty - porozmawiamy o jak być dobrym rodzicem, jak dawać sobie radę z problemami rodzicielskimi i wiele innych. 

 

Jeśli Twoje dziecko czasem cię męczy, czujesz bezradność wobec jego zachowań, nie wiesz, jak się z nim bawić w sposób ciekawy dla was  obojga, weź udział w warsztatach dla rodziców.

 

Zajęcia są BEZPŁATNE! 

Zapraszamy do zapisów: www.zapisyzwalcznude.pl

 

 

UWAGA!!!
Osoby, które zapiszą się na zajęcia i nie przyjdą na warsztaty nie informując nas o tym tracą możliwość uczestnictwa
w pozostałych zajęciach z cyklu.
Rezygnacji z zajęć można dokonać co najmniej 24 godziny przed zajęciami wysyłając maila na adres: klub@zwalcznude.pl.

Program warsztatów

I. 2 listopada, g.17.00 - 19.00  "Dobry rodzic, czyli jaki?" 

Na zajęciach zastanowimy się, co to znaczy być dobrym rodzicem i co zrobić, żeby być wystarczająco dobrą mamą i wystarczająco dobrym tatą. Poznamy też kilka łatwych zabaw, lubianych przez dzieci i dorosłych, do powtórzenia w domu.

II. 16 listopada g. 17.00 - 19.00 "Rodzic też człowiek - jak zadbać o siebie w codziennej karuzeli?" Przyjrzymy się naszym rodzicielskim potrzebom i granicom. zastanowimy się, na co możemy, a na co nie chcemy się zgodzić i dlaczego? Kolejna 
porcja zabaw dla całej rodziny do powtórzenia w domu.

III. 30 listopada - g. 17.00 - 19.00 "Dobra rozmowa i dobra kłótnia czyli na co patrzą nasze dzieci?" Poznamy różne style radzenia sobie z domowymi kłopotami. Nauczymy się poszukiwania rozwiązań dobrych dla każdego członka rodziny- dużego i 
małego. Nie zabraknie też zabaw do powtórzenia w domu.

IV. 14 grudnia -g. 17.00 - 19.00 "Najlepszy rodzic dla mojego dziecka." Na zajęciach przypomnimy sobie, co nam służyło, kiedy sami byliśmy dziećmi. Zastanowimy się też, jak widzą nas nasze dzieci i czego potrzebują od nas. Będziemy też ćwiczyć nowe zabawy do powtórzenia w domu.

V. 8 lutego - g. 17.00 - 19.00 "Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały czyli pozytywna dyscyplina" Poznamy łatwe sposoby motywowania dzieci do spełniania poleceń dorosłych, np. sprzątania zabawek, mycia zębów, ładnego jedzenia i innych.
Poznamy zabawy pozwalające dzieciom wyszaleć wyszaleć się w bezpieczny sposób.

 

UWAGA!

Zachęcamy Was do odwiedzenia naszego Klubu z pociechami :)

W czasie warsztatów w sali obok odbędą się zajęcia artystyczne dla dzieci pod okiem animatora.
Nie musicie się więc martwić o to, że Wasze dziecko będzie się nudzić podczas gdy Wy będziecie zdobywać nową wiedzę :)

 

Wersja do drukuWersja do druku | Mapa witryny
© ZwalczNude.pl