Gra miejska

...8 kwietnia 1916 roku Warszawa powiększyła się, dzięki przyłączeniu podmiejskich osiedli.

W granicach Warszawy znalazły się Saska Kępa, Grochów i Gocław.

 

Drodzy poszukiwacze skarbów!

Po wielu trudach poszukiwań i walce z czasem nadszedł dzień, w którym tajemnica skarbu Pragi-Południe zostanie odkryta.  Już 1 października odbędzie się ostatni etap zmagań, podczas którego wszystko się rozwiąże. Czeka na Was zestaw zadań, które przybliżą Was do miejsca ukrycia skarbu.

Dzięki współpracy z superbohaterami z Brygady Kapitana Warszawa udało nam  się zdobyć pewne wskazówki, jednak aby je otrzymać będziecie musieli wykazać się sprytem, pomysłowością i kreatywnością. 
 

Władze, które zdecydowały o przyłączeniu osiedli do stolicy, gdzieś na terenie obecnej  Pragi – Południe, ukryły wyjątkowy skarb. Miał on ochronić dzielnicę w razie niebezpieczeństwa.
Od tego wydarzenia minęło 100 lat.

Na przestrzeni dziesięcioleci władze dzielnicy, w obawie przed  utratą skarbu, wielokrotnie  zmieniały miejsce jego ukrycia.  Podjęli oni współpracę z grupą architektów, którzy byli zaangażowani w budowę stadionu dziesięciolecia. I to właśnie tam, zakończy się nasza przygoda!

 

Zapraszamy wszystkie drużyny na miejsce startu (teren pikniku Narodowego Dnia Sportu - błonia stadionu PGE Narodowego) o 12:45 i zgłoście się do rejestracji. Tu dostaniecie wszystkie wskazówki które pomogą Wam rozwiązać zagadkę skarbu dzielnicy. Musicie odwiedzić wszystkie wyznaczone punkty i wykonać zadania. 
Wszystkie zadania są punktowane.  Wszystkie drużyny, będą mogły odnaleźć skarb, jednak tylko trzy zwycięskie drużyny, które zdobędą największą ilość punktów otrzymają nagrody.

Gra miejska trwa w godzinach 13.00 - 15.00 

Zapisy na grę: www.zapisyzwalcznude.pl

Wersja do drukuWersja do druku | Mapa witryny
© ZwalczNude.pl