Zagadka na Ursusie

PIKNIK RODZINNY ul. Posag 7 Panien, przy biurze sprzedaży ROBYG

 

11-12 czerwca 2016, godz. 11:00-17:00

Na pikniku czekało na Was mnóstwo atrakcji dla rodzin z dziećmi! M.in. warsztaty kulinarne o zdrowym żywieniu, rozgrywki w Molkky, Kurzy Wyścig i inne gry od Tactic Games, gry podwórkowe, wielkie bańki mydlane, jazda na elektrycznej deskorolce Power-Wheel, wypożyczalnia gier planszowych, warsztaty artystyczne, kącik małego konstruktora i mini Domino Day!
 

W ramach pikniku firma Robyg zorganizowała wspaniały KONKURS!! Wystarczyło przyjść na piknik w sobotę lub niedzielę i wypełnić ankietę aby wygrać bon na wyposażenie mieszkania o wartości 5 000 zł! - WIĘCEJ INFORMACJI.

 

Mini Domino Day

Warsztaty kulinarne o zdrowym żywieniu z BioBazarem

 

Kącik małego konstruktora

 

Warsztaty artystyczne

Ozdabianie szkła techniką millefiori, malowanie na szle, projektowanie nowego osiedla

 

Wypożyczalnia gier planszowych

 

 

Wielkie bańki mydlane

 

 

Szaleństwa na trampolinie

GRA MIEJSKA już za nami! Misja zakończona sukcesem!

 

11 czerwca 2016, godz. 11:45

Misja w Ursusie: ul. Posag 7 Panien, przy biurze sprzedaży ROBYG

Data: 11 czerwca 2016 r.

Rozpoczęcie: 11:45

Ogłoszenie wyników: około 15:00

Agenci specjalni z Brygady Kapitana Warszawa przeżywając wspaniałą przygodę uratowali naszą Planetę Ziemię! Kapitan Warszawa przygotował misję specjalną pełną zadań dla prawdziwych mężczyzn. Było strzelanie z łuku, zadania z kompasem, paintball dzięki uprzejmości GAMP PAINTBALL, poznawanie pojazdów przyszłości (power-wheel), sztuka kamuflażu i wiele innych. Na dziewczyny również czekały wyzwania i zadania specjalne! Bo czym byłby świat bez odważnych kobiet?

 

Opis misji:

"Obywatele! Jest 68 dzień Nowej Ery. Nasz plan antykryzysowy zaczyna przynosić efekty! Znaleźliśmy dwa źródła wody pitnej, promieniowanie alfa, beta i gamma osiągnęło normę niezagrażającą różnym formą życia, ruchy tektoniczne Ziemi zmalały do zera, a nasi zwiadowcy meldują, że życie na naszej planecie wraca do normy.

Wasza dzisiejsza misja, to zebrać dokumentację i wykonać rozpoznanie terenu zgodnie z wytycznymi Kapitana Warszawa..."

 

Obywatele! Jednym z Waszych zadań podczas gry miejskiej będzie zebranie dokumentacji! Musicie więc być wyposażeni w aparaty fotograficzne - wystarczą takie w telefonie!

 

Uwaga Obywatele! Jeżeli przyjdziecie przebrani, na starcie dostaniecie dodatkowe punkty! W celu ochrony zdrowia powinniście przebrać się zgodnie z naszą misją np. przyjść w ubraniu ochronnym.


Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pomóc Kapitanowi Warszawa, poznać historię oraz kulturę swojej dzielnicy! Świetna zabawa dla całej rodziny gwarantowana!

 

Gra skierowana jest do rodzin z dziećmi w wieku od 3 lat, ale zapraszamy każdego - też dużych i małych :) Nie ma ograniczeń wiekowych. W drużynie może nie być dziecka.

 

Zapisy na inne wydarzenia i gry: http://zwalcznude.home.pl/znu/index.php/aktywna-rodzina/list

PARTNERZY WYDARZENIA

Wersja do drukuWersja do druku | Mapa witryny
© ZwalczNude.pl