Misja na Woli już za nami!

Uwaga Uwaga! Misja na Woli zakończona sukcesem! 

 

Podczas szkolenia 13 czerwca, które odbyło się w 19. Dzielnicy na Kolejowej 47, kandydaci na Superbohaterów musieli zmierzyć się m.in. z zadaniami sportowymi, językowymi i manualnymi. Mieli niepowtarzalną szansę przeprowadzić wywiad z Superbohaterem, a następnie sprawdzić swoją spostrzegawczość. Razem z Kapitanem Warszawa zbudowali karmniki, musieli poradzić sobie również w sytuacji gdy ich zmysł wzroku jest osłabiony. Muzeum Kolejnictwa zapewniło dla graczy tego dnia bezpłatny wstęp, a zadanie zlokalizowane było w zabytkowym wagonie motorowym SN-52!

Do gry zapisały się 34 drużyny.

 

Zwycięskie drużyny otrzymały nagrody ufundowane przez Urząd Dzielnicy Wola, 19. Dzielnicę, Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska, BranQ, Alpino, Inter, RebelZoo oraz Media Service Zawada. Na wszystkich uczestników gry czekały miłe upominki.

 

Gra miejska towarzyszyła piknikowi w 19. Dzielnicy gdzie prowadziliśmy moc animacji: warsztaty kulinarne o zdrowym żywieniu, kącik artystyczny, zawody w BULE oraz kapsle, stoisko małego konstruktora, wypożyczalnia sprzętu plenerowego i gier planszowych oraz wielkie bańki mydlane! Po grze moc energii wyzwoliły w nas zajęcia jogi śmiechu - dowiedzcie sie więcej o tych wspaniałych warsztatach na: joginsmiechu.pl 

Być może nie uwierzycie, ale w 30ºC jeździliśmy na nartach!

W pikniku wzięło udział  ponad 300 osób.

 

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę. Przybywajcie na następne gry i pikniki, kolejne misje specjalne przed nami! Kapitan Warszawa zaprasza!

 

 

Partnerzy wydarzenia

 

 

Projekt jest współfinansowany ze środków miasta stołecznego Warszawy.

 

 

Projekt odbywa się pod honorowym patronatem Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska.

 

Patroni medialni

Wersja do drukuWersja do druku | Mapa witryny
© ZwalczNude.pl