Misja Wilanów już za nami!

Uwaga Uwaga! Misja w Wilanowie zakończona sukcesem! 

 

Podczas szkolenia 27 czerwca, które odbyło się na Plaży Wilanów, kandydaci na Superbohaterów musieli zmierzyć się m.in. z zadaniami tanecznymi, manualnymi i sprawdzającymi ich wiedzę dotyczącą ekologii. W Centrum Kultury Wilanów Kapitan Warszawa zaprosił naszych graczy do tańca, a Syrenka Warszawska w kawiarni Mała Czarna uczyła jak zrobić swój własny superbohaterski miecz. W sali zabaw Fikołki dzieci z radością pokonywały tor przeszkód, a w sklepie Szafa Malucha drużyny, używając swoich mocy, układały stroje ludowe bez użycia rąk!

 

Do gry zapisało się 36 drużyn.

 

Zwycięskie drużyny otrzymały nagrody, a wszyscy gracze dostali upominki ufundowane przez Urząd Dzielnicy Wilanów, Żłobek Magiczna Kraina, salę zabaw Fikołki oraz salę zabaw Magic Place, BranQ, Alpino, Inter, Media Service Zawada i kawiarnię Mała Czarna. Na wszystkich więc czekały miłe upominki!

 

Grze miejskiej towarzyszył piknik rodzinny gdzie na uczestników czekała cała moc atrakcji i animacji: warsztaty kulinarne o zdrowym żywieniu, bezpieczne skoki na trampolinie, mobilna wypożyczalnia objazdowa, joga śmiechu oraz gry i zabawy podwórkowe, które prowadziła Fundacja Rodzinna. Na pikniku można było spotkać bohaterów programu edukacji finansowej dla dzieci - Cha-Ching. Dzieci mogły dowiedzieć sie skąd się biorą pieniądze i jak mądrze z nich korzystać. Więcej o akcji na www.cha-ching.pl

 

Firma Robyg zaprosiła do wspólnego stworzenia Miasta Marzeń, Żłobek Magiczna Kraina umilił nam czas puszczając wielkie bańki mydlane i zaprosił wszystkich na zajęcia sportowe. Dzieci mogły uczestniczyć w konkursie Szafy Malucha o tematyce modowej, a sala zabaw Magic Place zagwarantowała świetną zabawę przy skręcaniu balonów, robieniu zmywalnych tatuaży i malowaniu buziek.

 

 Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę. Przybywajcie na następne gry i pikniki, kolejne misje specjalne przed nami! Kapitan Warszawa zaprasza!

 

Data: 27. czerwca 2015
Gra miejska: 11.00-14.00

Piknik rodzinny 13:00-15:00
Miejsce zbiórki: Plac zabaw przy Miasteczku Wilanów 

Zapisy: www.zapisynagre.pl
Udział jest bezpłatny!

 

Uwaga! Drużyny, które wezmą udział w największej ilości szkoleń, wygrają niespodziankę - zaproszenie na rodzinny wypad nad morze do hotelu La Siesta! (2 noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją dla rodziny 2+2). :)

 

 

Partnerzy wydarzenia

 

 

Projekt jest współfinansowany ze środków miasta stołecznego Warszawy.

 

 

Projekt odbywa się pod honorowym patronatem Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska.

 

Patroni medialni

Wersja do drukuWersja do druku | Mapa witryny
© ZwalczNude.pl