Misja Wesoła już za nami!

Kandydaci na Superbohaterów zakończyli szkolenie sukcesem!

 

Na tym szkoleniu kandydaci na Superbohaterów mieli nietypowe zadanie. Gra miała charakter terenowy, odbywała się w pięknych okolicznościach przyrody, a uczestnicy sami musieli odnaleźć punkty, w których będą wykonywać zadania. Superbohaterowie prosili ich o dopasowanie nazw do przedmiotów, związanych z jeździectwem konnym, poszukiwali w lesie haseł, które musieli poźniej porządkować,  przemierzali trasę w nartach drużynowych oraz za pomocą plastikowych skrzynek, a zadanie w imię ekologii polegało na tworzeniu zielnika. Zadaniem specjalnym było przygotowanie "czegoś z niczego" z wykorzystaniem szyszek.
 
Do gry zgłosiło się 20 drużyn.
 
Zwycięzkie drużyny otrzymały nagrody ufundowane przez Mrs. Sporty, Przedszkole Jaskinia Talentów, BranQ, ALPINO, INTER i Media Service Zawada. Wszyscy uczestnicy zdobyli także Superbohaterskie Stopnie! 
 
Grze mijeskiej towarzyszył piknik na terenie Szwadronu. Wszyscy świetnie się bawili. Do dyspozycji dzieci była trampolina, dzieci brały udział w warsztatach kulinarnych na temat zdrowego żywienia i bawiły się w Kąciku Małego Konstruktora. Na wszystkich czekały też wielkie bańki mydlane, bule, zabawy przygotowane przez Przedszkole Jaskinia Talentów, pomiary tkanki tłuszczowej przez Mrs. Sporty oraz Mobilna Wypożyczalnia Objazdowa. Piknik odwiedziły również dwa cudowne kucyki!
 
Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i zapraszamy do udziału w kolejnych grach miejskich i piknikach rodzinnych!

Mrs.Sporty Fitness Stara Miłosna w ramach nagrody gwarantuje bezpłatne karnety na treningi!

 

Przedszkole Jaskinia Talentów ufunduje nagrody dla najlepszych drużyn - cztery książki w twardych okładkach:
Dzieciaki pytają "Piraci" (3- 6 lat)
Dzieciaki pytają "Taniec" (3- 6 lat)
Gotuj z nami, dzieciakami
Jedz zdrowo, żyj zdrowo "Czas na lunch lub przekąskę"

 

Poza nagrodami ufundowanymi przez BranQ, Alpino, Inter, Media Service Zawada oraz Urzędy Dzielnic uczestnicy zdobędą Superbohaterskie Stopnie. Wzywamy wszystkie rodziny, dzieci i młodzież do stawienia się w punktach zbiórki kadetów. 

 

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce dla swojej drużyny. 

 

Uwaga! Drużyny, które wezmą udział w największej ilości szkoleń, wygrają zaproszenie na rodzinny wypad nad morze do hotelu La Siesta! (2 noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją dla rodziny 2+2). :)

 

Data: 18. lipca 2015
Godzina: 11.00-14.00
Miejsce zbiórki: Stowarzyszenie SZWADRON Jazdy RP, ul. Szkolna 14

PRZYSTANEK HIPODROM
Zapisy: www.zapisynagre.pl
Udział jest bezpłatny!

Piknik

To nie koniec atrakcji! Od godziny 13:00 do 15:00, w trakcie uroczystego pasowania na Superbohaterów, trwać będzie piknik rodzinny.  

 

W czasie pikniku będzie można uczestniczyć w różnych animacjach rodzinnych, takich jak:

 

Warsztaty kulinarne o zdrowym żywieniu – są to krótkie warsztaty dla najmłodszych. Dzieci uczestniczą w warsztatach kulinarnych podczas których przygotowują dla siebie zdrowy posiłek. Tworzą np. kanapki - myszki ze zdrowych składników. W trakcie warsztatów animator w przystępny sposób opowiada dzieciom o składnikach odżywczych znajdujących się w poszczególnych produktach.

 

Kącik Małego Konstruktora - Wymarzone miejsce dla małych konstruktorów. Każde dziecko będzie mogło dać upust swojej wyobraźni. Do dyspozycji maluchów będą klocki Bamp.

 

Mrs.Sporty Fitness Stara Miłosna zaprasza na liczne aktywności sportowe oraz bezpłatny pomiar poziomu tkanki tłuszczowej.

 

 


Przedszkole Jaskina Talentów zaprosi dzieci do namiotu z kącikiem manualnym, a w kąciku stoliczki z poduchami do siedzenia. Dzieciaki w kąciku będą tworzyć i wyklejać obrazki z kolorowej masy solnej, będą kolorować wielkie kolorowanki na sztalugach. Za udział w zabawach dzieci dostaną słodkie mininagrody. Chcemy zrobić pokaz dużych baniek mydlanych.

 
Bańki mydlane – animatorzy wprowadzą nas w bajkowy świat baniek, tworząc wspólnie z dziećmi niesamowity świat pełen czarów. Każde dziecko będzie miało okazję puszczać ogromne bańki pod okiem animatora.

 

 

Przejażdżki na kucyku - każde dziecko będzie miało okazję przejechać się na kucyku

Bule - Boule to narodowa gra Francuzów, nazywana przez nich „petanque” i wywodząca się z okolic Marsylii, gdzie na początku XX wieku zdecydowano się uprościć zasady popularnej w Prowansji zabawy. Od tamtego czasu gra stała się bardzo popularna na całym świecie. Boule trenują koncentrację i zręczność. Są doskonałą zabawą dla całej drużyny.

 

 

Na wszystkich uczestników będzie czekała także Mobilna Wypożyczalnia Objazdowa, w której czekać na Was będą gry planszowe, sprzęt sportowy, koce piknikowe i wiele innych! 

 

 

 

Data: 18. lipca 2015
Godzina: 13.00-15.00
Miejsce: Stowarzyszenie SZWADRON Jazdy RP, ul. Szkolna 14

Wstęp bezpłatny! Nie prowadzimy zapisów!

 

 

To już II edycja projektu Aktywna Rodzina. Tym razem Kapitan Warszawa zaprasza dzieci w szeregi swojej Brygady. Przed Wami mnóstwo wyzwań, w tym jedyne w swoim rodzaju EKO-AKCJE! Razem sprawimy, że dzielnice staną się nam bliższe i przyjazne przyrodzie. Zapraszamy na niepowtarzalną grę miejską, w której do wygrania są wspaniałe nagrody!

Partnerzy wydarzenia

 

 

Projekt jest współfinansowany ze środków miasta stołecznego Warszawy.

 

 

Projekt odbywa się pod honorowym patronatem Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska.

Patroni medialni

Wersja do drukuWersja do druku | Mapa witryny
© ZwalczNude.pl