Zostań Superbohaterem na Wawrze!

Kolejni kandydaci na Superbohaterów zakończyli szkolenie sukcesem!

 

Podczas rekrutacji Superbohaterów na Wawrze kandydaci musieli zmierzyć się z zadaniami logicznymi i sprawnościowymi, biegle posługiwali się mapą i strzelali z łuku. Wawerska EkoAkcja polegała na sprzątnięciu terenu zielonego wokół kanałku wawerskiego. Superbohaterowie zebrali stos worków śmieci, odważnie wchodząc do wody, by z najtrudniejszego terenu również sprzątnąć niepotrzebne odpady! Kanałek dzięki nim świeci czystością i mamy nadzieję, że długo tak zostanie.  

Do gry zapisało się 26 drużyn.

Zwycięskie drużyny otrzymały nagrody ufundowane przez Urząd Dzielnicy Wawer, Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska, BranQ, Inter, oraz Media Service Zawada. Na wszystkich uczestników gry czekały miłe upominki od ALPINO.

Grze miejskiej towarzyszył piknik w ogrodzie cukierni Mytlewski, gdzie prowadziliśmy moc animacji: warsztaty kulinarne o zdrowym żywieniu, stoisko małego konstruktora, rozgrywki w eko twistera, zajęcia z angielskiego dla najmniejszych metodą Helen Doron, wypożyczalnia sprzętu plenerowego i gier planszowych oraz wielkie bańki mydlane!

W pikniku wzięło udział  około 100 osób.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i już teraz zachęcamy do udziału w następnych piknikach i grach miejskich w innych dzielnicach Warszawy. Kapitan Warszawa zaprasza!

Partnerzy wydarzenia

 

 

Projekt jest współfinansowany ze środków miasta stołecznego Warszawy.

 

 

Projekt odbywa się pod honorowym patronatem Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska.

 

Patroni medialni

Wersja do drukuWersja do druku | Mapa witryny
© ZwalczNude.pl