Misja na Ursynowie już za nami!

 

Podczas szkolenia na Ursynowie, które odbyło się 13 września, kandydaci na Superbohaterów musieli zmierzyć się m.in. z zadaniami rękodzielniczymi, kulinarnymi i ekologicznymi. W Centrum Helen Doron drużyny wykazały się swoją wiedzą dot. recyclingu oraz znajomością języka angielskiego, w Matplanecie musiały bezpiecznie pokonać trasę i wylądować zdalnie sterowanym helikopterem, nie zabrakło również zadań logiczno-matematycznych. W pracowni Formy Kolory każda drużyna zrobiła swoje glicerynowe mydełko, w kawiarni Słowo Daję uczestnicy przygotowywali zdrowe kanapeczki, a w sklepie Malowana Lala musieli odgadnąć hasła lepione przez jednego z graczy.

 

Do gry zapisało się 50 drużyn.

 

Zwycięskie drużyny otrzymały nagrody ufundowane przez Urząd Dzielnicy Ursynów, Formy Kolory, Helen Doron, Avon, Perlux, Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska, BranQ, Alpino, Inter, RebelZoo oraz Media Service Zawada. Na wszystkich uczestników gry czekały miłe upominki.

 

Grze miejskiej towarzyszył piknik rodzinny w Parku przy Kopie Cwila organizowany w ramach Warszawskich Dni Rodzinnych Prudential. Na wszystkich czekała cała moc atrakcji!

 

 

Dzieci mogły wziąć udział w warsztatach rycerskich, zajęciach zajęcia matematycznych, plastycznych oraz tanecznych. Był także druk 3D,  zabawy sensoryczne, ozdabianie ciastek, a nawet warsztaty szycia!

Dzięki Fabryce Św. Mikołaja każde dziecko mogło bawić się na cukierkowych dmuchańcach, bungee run oraz kuli zorbingowej. Prudential zaprosił wszystkich do prawdziwego brytyjskiego autobusu oraz do skorzystania z fotobudki. 
Podczas pikniku dzieci spotkały się z rybką MiniMini, misiem Lubisiem oraz bohaterami kursów języka angielskiego Helen Doron. Nie zabrakło też bohaterów programu edukacji finansowej dla dzieci – Cha-Ching. 
Balet dla dzieci poprowadził lekcje baletu, Instytut Chiński uczył jak namalować swoje imię w języku chińskim, a Planeta Robotów prowadziła zajęcia z robotyki. Na stoisku firmy Knittex można było zaprojektować własny wzór rajstop.

 

 

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę. Przybywajcie na następne gry i pikniki, kolejne misje specjalne przed nami! Kapitan Warszawa zaprasza!

Gra miejska skierowana jest do rodzin z dziećmi, które na czas gry stają się drużyną. Wspaniała zabawa rodzinne w terenie z Kapitanem Warszawa. Uczestnicy stają się rekrutami na superbohaterów, a przed nimi wiele testów!

 

Wzywamy wszystkie rodziny, dzieci i młodzież do stawienia się w punktach zbiórki kadetów. 
Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce dla swojej drużyny. 

 

Poza nagrodami ufundowanymi przez BranQ, Alpino, Inter, Media Service Zawada oraz Urzędy Dzielnic uczestnicy zdobędą Superbohaterskie Stopnie.

 

Na pikniku rodzinnym konsultantki firmy Avon zapraszają do kącika mamy w którym będzie można uzyskać poradę oraz zrobić zabieg pielęgnacyjny.

Dla zwycięskich drużyn Avon przygotował wspaniałe nagrody - będą to zestawy kosmetyków!

 

 
Data: 13. września 2015
Godzina: 11:00
Miejsce: 
Park przy Kopie Cwila
Wstęp bezpłatny! 
zapisy: zapisynagre.pl
 

Uwaga! Drużyny, które wezmą udział w największej ilości szkoleń, wygrają niespodziankę - zaproszenie na rodzinny wypad nad morze do hotelu La Siesta! (2 noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją dla rodziny 2+2). :)

Piknik

To nie koniec atrakcji! Od godziny 11:00 do 15:00 w parku im. Romana Kozłowskiego przy Kopie Cwila trwać będzie piknik w ramach Warszawskich Dni Rodzinne Prudential.

 

Będzie tam mnóstwo atrakcji dla dzieci:  warsztaty rycerskie, programowanie komputerowe, lekcje baletu, zajęcia matematyczne, sportowe, plastyczne, taneczne, szkółka piłkarska, zajęcia z kaligrafii, projektowanie 3D, kreatywny kącik Misia Lubisia, warsztaty rozwijające wyobraźnię i zdolności manualne, zabawy sensoryczne, gra miejska z Kapitanem Warszawa, projektowanie rajstop, ozdabianie ciastek, warsztaty szycia, fotobudka, a nawet prawdziwy brytyjski autobus!

 

W czasie pikniku będzie można uczestniczyć w różnych animacjach rodzinnych, takich jak:

Podczas Warszawskiego Pikniku Rodzinnego Prudential Fabryka Św. Mikołaja zaprosi do bezpłatnej strefy skakańców, gdzie każde dziecko będzie mogło bawić się na cukierkowych dmuchańcach, bungee run oraz kuli zorbingowej.

 

Warsztaty Kulinarne dla dzieci - Roluj z nami kolorowe naleśniki pełne witamin jesieni. Wytrawne naleśniki, pokrojone jak sushi to znakomity pomysł na zabawę w gotowanie. Przydadzą się jako oryginalne drugie śniadanie do szkoły lub przekąski na dziecięce przyjęcie.
Zajęcia prowadzi Monika Węgrzyn -  dziennikarka od lat propagująca zdrowy styl życia. Współpracowała z magazynem "Moda na zdrowie", a obecnie prowadzi dział kuchni w magazynach "Żyjmy dłużej" i "Superlinia". Pisze też w magazynie dla rodziców "Gaga". Współpracuje z programem Miasta Warszawy "Wiem, co jem". Brała udział w warsztatach dla edukatorów kulinarnych prowadzonych przez fundację "Szkoła na widelcu". Mama trójki dzieci w bardzo różnym wieku. Miłośniczka kaszy jaglanej i innych tradycyjnych smaków kuchni polskiej.


Warsztaty z Moniką Węgrzyn odbywają się co sobotę na warszawskim BioBazarze, więcej na www.zwalcznude.eu

 

Kącik Małego Konstruktora - Wymarzone miejsce dla małych konstruktorów. Każde dziecko będzie mogło dać upust swojej wyobraźni. Do dyspozycji maluchów będą klocki Bamp.

 
Bańki mydlane – animatorzy wprowadzą nas w bajkowy świat baniek, tworząc wspólnie z dziećmi niesamowity świat pełen czarów. Każde dziecko będzie miało okazję puszczać ogromne bańki pod okiem animatora.

 

Bule - Boule to narodowa gra Francuzów, nazywana przez nich „petanque” i wywodząca się z okolic Marsylii, gdzie na początku XX wieku zdecydowano się uprościć zasady popularnej w Prowansji zabawy. Od tamtego czasu gra stała się bardzo popularna na całym świecie. Boule trenują koncentrację i zręczność. Są doskonałą zabawą dla całej drużyny.


 

Na wszystkich uczestników będzie czekała także Mobilna Wypożyczalnia Objazdowa, w której czekać na Was będą gry planszowe, sprzęt sportowy, koce piknikowe i wiele innych! 

 

 

 

Więcej informacji o atrakcjach Warszawskiego Pikniku Rodzinnego Prudential: http://www.warszawskiednirodzinne.pl/warszawski-piknik-rodzinny-prudential/

 

 

 
 
Data: 13. września 2015
Godzina: 11:00-15:00
Miejsce:
 park przy Kopie Cwila
Wstęp bezpłatny! 
 
 
 
więcej informacji: www.warszawskiednirodzinne.pl
 

 

 
To już II edycja projektu Aktywna Rodzina. Tym razem Kapitan Warszawa zaprasza dzieci w szeregi swojej Brygady. Przed Wami mnóstwo wyzwań, w tym jedyne w swoim rodzaju EKO-AKCJE! Razem sprawimy, że dzielnice staną się nam bliższe i przyjazne przyrodzie. Zapraszamy na niepowtarzalną grę miejską, w której do wygrania są wspaniałe nagrody!

Partnerzy wydarzenia

 

Projekt jest współfinansowany ze środków miasta stołecznego Warszawy.

Projekt odbywa się pod honorowym patronatem Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska.

Patroni medialni

Wersja do drukuWersja do druku | Mapa witryny
© ZwalczNude.pl