Misja Ursus już za nami!

Kandydaci na Superbohaterów zakończyli szkolenie sukcesem!

Na tym szkoleniu kandydaci na Superbohaterów mieli nietypowe zadania. W Energy Fitness Club za zadanie mieli utrzymać się na niestabilnym stepie i żonglować przez ponad minutę! W Bezie Coffee w ramach eko-akcji przygotowywali koszyczki na owoce z papierowych talerzyków. Świetlica A po szkole zagwarantowała przyszłym bohaterom naukę przyszywania guzików. W Helen Doron musieli wykazać się nie tylko spostrzegawczością, lecz także wiedzą z języka angielskiego. W Akademii Małych Smoków do ułożenia były ogromne puzzle - oczywiście na czas!
 
Do gry zgłosiło się 30 drużyn.
 
Zwycięzkie drużyny otrzymały nagrody ufundowane przez Urząd Dzielnicy Ursus, szkołę Helen Doron, Energy Fitness, A po szkole, BranQ, ALPINO, INTER i Media Service Zawada. Wszyscy uczestnicy zdobyli także Superbohaterskie Stopnie! 
 
Grze mijeskiej towarzyszył piknik na placu zabaw Hasanka. Wszyscy świetnie się bawili. Do dyspozycji dzieci była trampolina, dzieci brały udział w warsztatach kulinarnych na temat zdrowego żywienia i bawiły się w Kąciku Małego Konstruktora. Na wszystkich czekały też wielkie bańki mydlane, bule, zabawy przygotowane przez Niepubliczne Przedszkole Akademia Małych Smoków, warsztaty językowe ze szkołą Helen Doron oraz Mobilna Wypożyczalnia Objazdowa.
 
Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i zapraszamy do udziału w kolejnych grach miejskich i piknikach rodzinnych!

 

 

Uwaga! Drużyny, które wezmą udział w największej ilości szkoleń, wygrają zaproszenie na rodzinny wypad nad morze do hotelu La Siesta! (2 noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją dla rodziny 2+2). :)

 

 

Data: 11. lipca 2015
Godzina: 11.00-14.00
Miejsce zbiórki: Plac Zabaw Hasanka

Zapisy: www.zapisynagre.pl
Udział jest bezpłatny!

Piknik

To nie koniec atrakcji! Od godziny 13:00 do 15:00, w trakcie uroczystego pasowania na Superbohaterów, trwać będzie piknik rodzinny.  

 

W czasie pikniku będzie można uczestniczyć w różnych animacjach rodzinnych, takich jak:

 

 

 

Kącik Małego Konstruktora - Wymarzone miejsce dla małych konstruktorów. Każde dziecko będzie mogło dać upust swojej wyobraźni. Do dyspozycji maluchów będą klocki Bamp.

Warsztaty kulinarne o zdrowym żywieniu – są to krótkie warsztaty dla najmłodszych. Dzieci uczestniczą w warsztatach kulinarnych podczas których przygotowują dla siebie zdrowy posiłek. Tworzą np. kanapki - myszki ze zdrowych składników. W trakcie warsztatów animator w przystępny sposób opowiada dzieciom o składnikach odżywczych znajdujących się w poszczególnych produktach.

 

Bańki mydlane – animatorzy wprowadzą nas w bajkowy świat baniek, tworząc wspólnie z dziećmi niesamowity świat pełen czarów. Każde dziecko będzie miało okazję puszczać ogromne bańki pod okiem animatora.

Bule - Boule to narodowa gra Francuzów, nazywana przez nich „petanque” i wywodząca się z okolic Marsylii, gdzie na początku XX wieku zdecydowano się uprościć zasady popularnej w Prowansji zabawy. Od tamtego czasu gra stała się bardzo popularna na całym świecie. Boule trenują koncentrację i zręczność. Są doskonałą zabawą dla całej drużyny.

 

 

Na wszystkich uczestników będzie czekała także Mobilna Wypożyczalnia Objazdowa, w której czekać na Was będą gry planszowe, sprzęt sportowy, koce piknikowe i wiele innych! 

 

Data: 11. lipca 2015
Godzina: 13.00-15.00
Miejsce: Plac Zabaw Hasanka

Wstęp bezpłatny! Nie prowadzimy zapisów!

 

To już II edycja projektu Aktywna Rodzina. Tym razem Kapitan Warszawa zaprasza dzieci w szeregi swojej Brygady. Przed Wami mnóstwo wyzwań, w tym jedyne w swoim rodzaju EKO-AKCJE! Razem sprawimy, że dzielnice staną się nam bliższe i przyjazne przyrodzie. Zapraszamy na niepowtarzalną grę miejską, w której do wygrania są wspaniałe nagrody!

Partnerzy wydarzenia

 

 

Projekt jest współfinansowany ze środków miasta stołecznego Warszawy.

 

 

Projekt odbywa się pod honorowym patronatem Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska.

Patroni medialni

Wersja do drukuWersja do druku | Mapa witryny
© ZwalczNude.pl