Misja Targówek już za nami!

Gra miejska, 4 lica 2015, Park Bródnowski

 

Kandydaci na Superbohaterów zakończyli szkolenie sukcesem!

Podczas szkolenia na Targówku kandydaci na Superbohaterów musieli wykazać się sprytem i spostrzegawczością w trakcie zadania w Sweet Home potrzebne było sprawne oko i świetna pamięć obrazkowa. Kolejnym zadaniem były testy bycia eko i wspólne sadzenie roślinek -każdy zakończył grę z nową małą roślinką. W Dominium Pizza na superbohaterów czekała gra logiczna a jej rozwiązanie przysporzyło im wielu kłopotów - na szczęście wszyscy dali sobie radę z trudnymi łamigłówkami. W Jatomi Pure Fitness trzeba było wykazać się siłą i przepłynąć jak największy dystans - były tez bite rekordy! A w księgarni przy parku trzeba było rozszyfrować hasło - na szczęści się udało. To nie wszystko, powstały tez krzyżówki a na koniec wspólnie bawiliśmy się na pikniku z moca trakcji.

 

 

Do gry zapisało się 40 drużyn.

 

 

 

Nagrody:

1. Pizza Dominium funduje 10 pizz (do rozlosowania wśród drużyn, które wezmą udział w grze) oraz lemoniadę dla wszystkich uczestników gry.;

2. Cukiernia Sweet Home dla drużyny zwycięskiej funduje voucher na tort do wartości 150 zł (można wybrać wśród ponad 500 wzorów tortów! m.in. piłka nożna, samochodzik, Spiderman, Smerf i wiele wiele innych wzorów);

3. Księgarnia MPZ Biedrzycki przy ul. Kondratowicza 4a funduje nagrody dla 3 pierwszych drużyn. Za miejsca 2-3 nagrody książkowe i gadżety, za miejsce 1 audiobooki Mikołajka i gadżety;

4. Siłownia Pure Jatomi funduje 3 nagrody dla zwycięskich drużyn: dla miejsc 2-3 torby plażowe, dla miejsca 1 torba sportowa. Ponadto dla każdej drużyny, która zgłosi się do gry Pure Jatomi funduje po 2 wejściówki do siłowni (wejściówki 1 osobowe, do wykorzystania w siłowni do końca lipca, wejściówki mają wartość 50 zł/sztuka). 

5. Centrum Zabawy Bajlandia CH Targówek ufundowało 5 pojedynczych wejściówek na nieograniczony czas zabawy, które będą rozlosowane w trakcie pikniku wśród drużyn, które zgłosiły się do gry.

6. 3 najlepsze drużyny otrzymają także nagrody ufundowane przez BranQ, Alpino, Inter, Media Service Zawada oraz Urzędy Dzielnic

7. Wszyscy uczestnicy zdobędą Superbohaterskie Stopnie!

 

 

 

Uwaga! Drużyny, które wezmą udział w największej ilości szkoleń, wygrają niespodziankę - zaproszenie na rodzinny wypad nad morze do hotelu La Siesta! (2 noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją dla rodziny 2+2). :)

 

 

Piknik

To nie koniec atrakcji! Od godziny 13:00 do 15:00, w trakcie uroczystego pasowania na Superbohaterów, trwał piknik rodzinny.  

 

W czasie pikniku można było uczestniczyć w różnych animacjach rodzinnych, takich jak:

 

Warsztaty kulinarne o zdrowym żywieniu – są to krótkie warsztaty dla najmłodszych. Dzieci uczestniczą w warsztatach kulinarnych podczas których przygotowują dla siebie zdrowy posiłek. Tworzą np. kanapki - myszki ze zdrowych składników. W trakcie warsztatów animator w przystępny sposób opowiada dzieciom o składnikach odżywczych znajdujących się w poszczególnych produktach.

 

Kącik Małego Konstruktora - Wymarzone miejsce dla małych konstruktorów. Każde dziecko będzie mogło dać upust swojej wyobraźni. Do dyspozycji maluchów będą klocki Bamp.

 

 

 

Bańki mydlane – animatorzy wprowadzą nas w bajkowy świat baniek, tworząc wspólnie z dziećmi niesamowity świat pełen czarów. Każde dziecko będzie miało okazję puszczać ogromne bańki pod okiem animatora.

Bule - Boule to narodowa gra Francuzów, nazywana przez nich „petanque” i wywodząca się z okolic Marsylii, gdzie na początku XX wieku zdecydowano się uprościć zasady popularnej w Prowansji zabawy. Od tamtego czasu gra stała się bardzo popularna na całym świecie. Boule trenują koncentrację i zręczność. Są doskonałą zabawą dla całej drużyny.

 

Na pikniku Akademia Harmonika Zapewni dzieciom takie atrakcje jak: malowanie buziek, zabawy z chustą animacyjną, zabawy plastyczne przy stoliczkach oraz skrecanie zwierzątek z baloników.

Fundacja Wiewiórki Julii zaprasza wszystkie dzieci na bezpłatne badania stomatologiczne. Podczas badania dentyści zwrócą szczególną uwagę na próchnicę, ubytki, ortodoncję i poziom higieny.
Fundacja Wiewiórki Julii to jedna z najbardziej dynamicznych fundacji w Polsce. Od trzech lat zapewnia kompleksową opiekę stomatologiczną najbiedniejszym dzieciom i osobom starszym. Do tej pory objęli opieką ponad 12000 dzieci, w tym te, przebywające w klinice "Budzik". Celem fundacji jest uruchomienie sieci bezpłatnych dentobusów.
Więcej informacji na stronie www.wiewiorkajulia.pl
Warunkiem udziału dziecka w badaniu będzie podpisanie przez rodzica lub opiekuna oświadczenia/ zgody na badanie dziecka.

Na wszystkich uczestników będzie czekała także Mobilna Wypożyczalnia Objazdowa, w której czekać na Was będą gry planszowe, sprzęt sportowy, koce piknikowe i wiele innych! 

 

 

Data: 4. lipca 2015

Godzina: 11.00-14.00
Miejsce zbiórki: Park Bródnowski

(przy obiekcie rekreacyjno- sportowym 'Syrenka IV')
Zapisy: www.zapisynagre.pl
Udział jest bezpłatny!

Partnerzy wydarzenia

 

Projekt jest współfinansowany ze środków miasta stołecznego Warszawy.

 

 

Projekt odbywa się pod honorowym patronatem Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska.

Patroni medialni

Wersja do drukuWersja do druku | Mapa witryny
© ZwalczNude.pl