Misja na Pradze Północ już za nami!

Podczas szkolenia 23 sierpnia, które odbyło się przed Galerią Wileńską, kandydaci na Superbohaterów musieli zmierzyć się m.in. z zadaniami plastycznymi, matematycznymi i logicznymi, jak również musieli przeprowadzić sondaż uliczny! W salonie optycznym Paris Optique zespoły na czas segregowały okulary, a w Galerii Wileńskiej musiały odnaleźć wystawę Przyroda Ojczysta 2014 i zapamiętać jakie zwierzęta ukryły się na zdjęciach. Drużyny odwiedziły Kuchnię Czerwony Rower aby tam stworzyć wielki obraz, w Kinie Praha rozszyfrowały zagadkę logiczną, w Centrum Zarządzania Światem szukały ukrytych zwierząt.

 

Zwycięskie drużyny otrzymały nagrody ufundowane przez Paris Optique, Grycana, Pizzę Dominium, Kino Praha, Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska, BranQ, Alpino, Inter, RebelZoo oraz Media Service Zawada. Na wszystkich uczestników gry czekały miłe upominki.

 

Grze miejskiej towarzyszył piknik rodzinny gdzie na uczestników czekała cała moc atrakcji i animacji: warsztaty kulinarne o zdrowym żywieniu, wielkie bańki mudlane, kącik artystyczny gdzie każdy mógł stworzyć swój własny, unikalny świecznik, kącik małego konstruktora z klockami edukacyjnymi, malowanie buziek i skręcanie balonów. Na uczestników jak zwykle czekała wypożyczalnia sprzętu plenerowego i gier planszowych.

 

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę. Przybywajcie na następne gry i pikniki, kolejne misje specjalne przed nami! Kapitan Warszawa zaprasza!

 

 

Gra miejska

Gra miejska skierowana jest do rodzin z dziećmi, które na czas gry stają się drużyną. Wspaniała zabawa rodzinne w terenie z Kapitanem Warszawa. Uczestnicy stają się rekrutami na superbohaterów, a przed nimi wiele testów!

Kapitan Warszawa wzywa również do swojej drużyny! Jeśli nie jest Ci obojętny los Twojej dzielnicy, weź udział w szkoleniu, organizowanym przez Fundację Zwalcz Nudę.

 

Wzywamy wszystkie rodziny, dzieci i młodzież do stawienia się w punktach zbiórki kadetów. 

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce dla swojej drużyny. 

 

Do wygrania wspaniałe nagrody!

 

- Okulary przeciwsłoneczne od firmy Paris Optique,

- Zaproszenia na lody do kawiarni Grycan,

- Zaproszenia do Pizzy Dominium,

- Wejściówki do kina Praha,

- Nagrody ufundowanyme przez firmy BranQ, Alpino, Inter oraz Media Service Zawada.

 
W dniu gry dla wszystkich graczy, którzy wezmą udział w grze miejskiej  25% zniżki do restauracji Amrit (należy okazać legitymację drużyny).
 
Uwaga! Drużyny, które wezmą udział w największej ilości szkoleń, wygrają niespodziankę - zaproszenie na rodzinny wypad nad morze do hotelu La Siesta! (2 noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją dla rodziny 2+2). :)
 
 

Data: 23 sierpnia 2015

Godzina: 11:00
Miejsce zbiórki: Galeria Wileńska,
ul. Targowa 72
Zapisy: www.zapisynagre.pl
Udział jest bezpłatny!

Piknik

To nie koniec atrakcji! Od godziny 13:00 do 15:00, w trakcie uroczystego pasowania na Superbohaterów, trwać będzie piknik rodzinny.

 

W czasie pikniku będzie można uczestniczyć w różnych animacjach rodzinnych, takich jak:

Warsztaty kulinarne o zdrowym żywieniu – są to krótkie warsztaty dla najmłodszych. Dzieci uczestniczą w warsztatach kulinarnych podczas których przygotowują dla siebie zdrowy posiłek. Tworzą np. kanapki - myszki ze zdrowych składników. W trakcie warsztatów animator w przystępny sposób opowiada dzieciom o składnikach odżywczych znajdujących się w poszczególnych produktach.

 
Kącik Małego Konstruktora - Wymarzone miejsce dla małych konstruktorów. Każde dziecko będzie mogło dać upust swojej wyobraźni. Do dyspozycji maluchów będą klocki Bamp.
 
 

Bańki mydlane – animatorzy wprowadzą nas w bajkowy świat baniek, tworząc wspólnie z dziećmi niesamowity świat pełen czarów. Każde dziecko będzie miało okazję puszczać ogromne bańki pod okiem animatora.

Bule - Boule to narodowa gra Francuzów, nazywana przez nich „petanque” i wywodząca się z okolic Marsylii, gdzie na początku XX wieku zdecydowano się uprościć zasady popularnej w Prowansji zabawy. Od tamtego czasu gra stała się bardzo popularna na całym świecie. Boule trenują koncentrację i zręczność. Są doskonałą zabawą dla całej drużyny.

 

 

Na wszystkich uczestników będzie czekała także Mobilna Wypożyczalnia Objazdowa, w której czekać na Was będą gry planszowe, sprzęt sportowy, koce piknikowe i wiele innych! 

 

 
Data: 23 sierpnia 2015
Godzina: 13:00-15:00
Miejsce: Galeria Wileńska,
ul. Targowa 72
Wstęp bezpłatny! 
 
To już II edycja projektu Aktywna Rodzina. Tym razem Kapitan Warszawa zaprasza dzieci w szeregi swojej Brygady. Przed Wami mnóstwo wyzwań, w tym jedyne w swoim rodzaju EKO-AKCJE! Razem sprawimy, że dzielnice staną się nam bliższe i przyjazne przyrodzie. Zapraszamy na niepowtarzalną grę miejską, w której do wygrania są wspaniałe nagrody!
 

Partnerzy wydarzenia

 

Projekt jest współfinansowany ze środków miasta stołecznego Warszawy.

 

 

Projekt odbywa się pod honorowym patronatem Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska.

Patroni medialni

Wersja do drukuWersja do druku | Mapa witryny
© ZwalczNude.pl