Zostań Superbohaterem na Ochocie

Misja na Ochocie zakończona sukcesem!

 

Do naszej gry miejskiej zapisało się 38 drużyn!

 

Podczas szkolania na Ochocie kandydaci na Superbohaterów musieli zmierzyć się m.in. z zadaniami matematycznym, plastycznymi, sprawnościowymi oraz przejść test wiedzy.

 

Gra rozpoczęła się w Ośrodku Kultry Ochoty gdzie rekruci musieli wykazać się zdolnością logicznego myślenia i pokazać 5 liczb na abakusie czyli japońskim liczydle. Następnie uczestnicy udali się do Magazynu Sztuk, żeby wykonać serwetkę pod kubek Superbohatera i zmierzyć się z testem wiedzy o recyklingu.
W Pracowni Ceramicznej Angoba kandydaci na Superbohaterów musieli wykonać magiczne medaliony, a w Klubie Osiedlowym Surma zmierzyć się z zadaniem sprawnościowym. Na koniec Kapitan Warszawa prowadził szkolenie latania helikopterem oraz sprawdzał czy rekruci potrafią odszyfrować hasło.

Zwycięskie drużyny otrzymały nagrody ufundowane przez Urząd Dzielnicy m.st. Warszawy oraz Ośrodek Kultury Ochoty.

 

Grze miejskiej towarzyszył piknik rodzinny i impreza Cooking Clash Dźwięk Złam Ośrodka Kultury Ochoty w Parku Szczęśliwickim gdzie na uczestników czekała moc atrakcji: warsztaty kulinarne o zdrowym żywieniu, kącik małego konstruktora, wypożyczalnia sprzętu plenerowego, pokazy gotowania oraz zawody taneczne.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę. Przybywajcie na następną grę miejską i piknik rodzinny z Kapitanem Warszawa, który odbędzie się 3 października na błoniach stadionu PGE Narodowy!
 
Kapitan Warszawa zaprasza!

Data: 19. września 2015
Godzina: 11:00
Miejsce: Park Szczęśliwicki

Wstęp bezpłatny! 
zapisy: zapisynagre.pl
 
Uwaga! Drużyny, które wezmą udział w największej ilości szkoleń, wygrają niespodziankę - zaproszenie na rodzinny wypad nad morze do hotelu La Siesta! (2 noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją dla rodziny 2+2). :)

Piknik

To nie koniec atrakcji! Od godziny 13:00 do 15:00, w trakcie uroczystego pasowania na Superbohaterów, trwać będzie piknik rodzinny.  

 

W czasie pikniku będzie można uczestniczyć w różnych animacjach rodzinnych, takich jak:

Warsztaty kulinarne o zdrowym żywieniu – są to krótkie warsztaty dla najmłodszych. Dzieci uczestniczą w warsztatach kulinarnych podczas których przygotowują dla siebie zdrowy posiłek. Tworzą np. kanapki - myszki ze zdrowych składników. W trakcie warsztatów animator w przystępny sposób opowiada dzieciom o składnikach odżywczych znajdujących się w poszczególnych produktach.

 

Kącik Małego Konstruktora - Wymarzone miejsce dla małych konstruktorów. Każde dziecko będzie mogło dać upust swojej wyobraźni. Do dyspozycji maluchów będą klocki Bamp.

 

Podczas sobotniego pikniku Stacja Wellness zaprosi wszystkich na analizę składu ciała.

 

"Kącik Mamy Mary Kay". Na miejscu każda mama będzie mogła uczestniczyć w dwóch zabiegach: Satynowe Dłonie oraz Satynowe Usta. Będzie można dowiedzieć się jak odpowiednio pielęgnować twarz oraz umówić się na bezpłatne indywidualne warsztaty kosmetyczne Mary Kay.

 
Bańki mydlane – animatorzy wprowadzą nas w bajkowy świat baniek, tworząc wspólnie z dziećmi niesamowity świat pełen czarów. Każde dziecko będzie miało okazję puszczać ogromne bańki pod okiem animatora.

Bule - Boule to narodowa gra Francuzów, nazywana przez nich „petanque” i wywodząca się z okolic Marsylii, gdzie na początku XX wieku zdecydowano się uprościć zasady popularnej w Prowansji zabawy. Od tamtego czasu gra stała się bardzo popularna na całym świecie. Boule trenują koncentrację i zręczność. Są doskonałą zabawą dla całej drużyny.

 

 

Na wszystkich uczestników będzie czekała także Mobilna Wypożyczalnia Objazdowa, w której czekać na Was będą gry planszowe, sprzęt sportowy, koce piknikowe i wiele innych! 

 
 
 
Data: 19. września 2015
Godzina: 13:00-15:00
Miejsce:
 Park Szczęśliwicki
Wstęp bezpłatny! 
 

 

 
To już II edycja projektu Aktywna Rodzina. Tym razem Kapitan Warszawa zaprasza dzieci w szeregi swojej Brygady. Przed Wami mnóstwo wyzwań, w tym jedyne w swoim rodzaju EKO-AKCJE! Razem sprawimy, że dzielnice staną się nam bliższe i przyjazne przyrodzie. Zapraszamy na niepowtarzalną grę miejską, w której do wygrania są wspaniałe nagrody!

 

 

Piknik i gra miejska odbędą się w ramach imprezy Ośrodka Kultury Ochoty:

COOKING CLASH X DŹWIĘKZŁAM
"Smaki Tradycji"
Uliczne Jedzenie – Uliczna sztuka
Park Szczęśliwicki, godz. 11.00

 

 

 

 

Partnerzy wydarzenia

 

Projekt jest współfinansowany ze środków miasta stołecznego Warszawy.

 

 

Projekt odbywa się pod honorowym patronatem Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska.

Partnerem gry miejskiej i pikniku na Ochocie jest  
Ośrodek Kultury Ochoty

Patroni medialni

Wersja do drukuWersja do druku | Mapa witryny
© ZwalczNude.pl