Misja na Bielanach za nami!

Uwaga Uwaga! Misja na Bielanach już za nami! 

 

Podczas szkolenia 20 czerwca, które odbyło się przy Stawach Brustmana, kandydaci na Superbohaterów musieli zmierzyć się m.in. z zadaniami sportowymi, logicznymi i ogrodniczymi. Drużyny posadziły begonie podarowane przez Spółdzielnię Mieszkaniową Wawrzyszew przed Bielańskim Ośrodkiem Kultury, zrobiły mapę Mediateki Start-Meta i musiały odgadnąć tajny kod w Wypożyczalni nr 65 na ul. Petofiego 3. Sprawdziły swoje superbohaterskie sprawności chodząc po linie oraz szukali zwierząt objętych ochroną w Lasku Bielańskim, który jest jednym z obszarów Natura 2000.

 

Do gry zapisało się 40 drużyn.

 

Zwycięskie drużyny otrzymały nagrody ufundowane przez Urząd Dzielnicy Bielany, Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska, BranQ, Alpino, Inter, RebelZoo oraz Media Service Zawada. Na wszystkich uczestników gry czekały miłe upominki.

 

Grze miejskiej towarzyszył piknik rodzinny i festyn Bielańskiego Ośrodka Kultury gdzie na uczestników czekała cała moc atrakcji i animacji: warsztaty kulinarne o zdrowym żywieniu, gry sportowe i ekologiczne, zajęcia plastyczne, stoisko małego konstruktora, wypożyczalnia sprzętu plenerowego i gier planszowych, dmuchane zjeżdżalnie i ścianka wspinaczkowa oraz wielkie bańki mydlane!

Bielański Piknik podsumował rok kulturalny 2014/2015 w Bielańskim Ośrodku Kultury. Wieczorem do tańca zaprosił wszystkich zespół Sky Band.

W pikniku wzięło udział  około 500 osób.

 

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę. Przybywajcie na następne gry i pikniki, kolejne misje specjalne przed nami! Kapitan Warszawa zaprasza!

Partnerzy wydarzenia

 

 

Projekt jest wsółfinansowany ze środków miasta stołecznego Warszawy.

 

 

Projekt odbywa się pod honorowym patronatem Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska.

 

Patroni medialni

Wersja do drukuWersja do druku | Mapa witryny
© ZwalczNude.pl