Misja na Białołęce już za nami! 

 

 

Podczas szkolenia 22 sierpnia, które odbyło się w okolicach Parku Henrykowskiego, kandydaci na Superbohaterów musieli zmierzyć się m.in. z zadaniami teatralnymi, ekologicznymi, nie zabrakło również sporej dawki czarów! Drużyny posprzątały las w okolicy osiedla Dom Development Wille Miejskie Klasyków, odszukały zwierzęta, które występują w obszarach Natura 2000, rozpoznawały egzotyczne warzywa i owoce, jak również mierzyły się z zadaniami aktorskimi w Akademii Inicjatyw Artystycznych. Do gry zapisało się 40 drużyn.

 

Zwycięskie drużyny otrzymały nagrody ufundowane przez Urząd Dzielnicy Białołęka, Henrykowski Zakątek, Akademię Inicjatyw Artystycznych, Avon, Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska, BranQ, Alpino, Inter, RebelZoo oraz Media Service Zawada. Na wszystkich uczestników gry czekały miłe upominki.

 

Grze miejskiej towarzyszył piknik rodzinny gdzie na uczestników czekała cała moc atrakcji i animacji: warsztaty kulinarne o zdrowym żywieniu, strefa relaksu przygotowana przez Dom Development gdzie dzieci mogły zbudować miasto swoich marzeń oraz puszczać wielkie bańki mydlane, zajęcia matematyczne przygotowane przez Matplanetę oraz wybrały się w podróż do Anglii razem z Helen Doron. W kąciku mamy można było porozmawiać z konsultantkami firmy Avon, a Autoryzowany dealer VW Chylińscy Sp. z o. o. zaprosił wszystkich do sprawdzenia jak pojemny jest bagażnik Volkswagena Golfa. Ponadto można było spotkać bohaterów programu edukacji finansowej dla dzieci – Cha-Ching, gdzie każdy mógł dowiedzieć się, skąd się biorą pieniądze i jak mądrze z nich korzystać, Fundacja Wiewiórki Julii zaprosiła uczestników na bezpłatne przeglądy stomatologiczne. Na uczestników jak zwykle czekała wypożyczalnia sprzętu plenerowego i gier planszowych.

 

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę. Przybywajcie na następne gry i pikniki, kolejne misje specjalne przed nami! Kapitan Warszawa zaprasza!

 

 

Gra miejska skierowana jest do rodzin z dziećmi, które na czas gry stają się drużyną. Wspaniała zabawa rodzinne w terenie z Kapitanem Warszawa. Uczestnicy stają się rekrutami na superbohaterów, a przed nimi wiele testów!

Wzywamy wszystkie rodziny, dzieci i młodzież do stawienia się w punktach zbiórki kadetów. 

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce dla swojej drużyny. 

 

Gra miejska trwa od godziny 11:00 do 14:00.

Dla zwycięskich drużyn przygotowaliśmy wspaniałe nagrody!

 

- Zestawy kosmetyków od firmy Avon,

- Vouchery do Henrykowskiego Zakątka,

- Vouchery na zajęcia taneczne i aktorskie od Akademii Inicjatyw Artystycznych,

 

oraz nagrody ufundowane przez Urząd Dzielnicy Białołęka, firmę BranQ, Alpino, Inter i Media Service Zawada. Ponadto na każdej grze dla uczestników którzy brali udział w szkolaniach przewidzieliśmy Superbohaterskie Stopnie.

 
Uwaga! Drużyny, które wezmą udział w największej ilości szkoleń, wygrają niespodziankę - zaproszenie na rodzinny wypad nad morze do hotelu La Siesta! (2 noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją dla rodziny 2+2). :)

Piknik

To nie koniec atrakcji! Od godziny 13:00 do 15:00, w trakcie uroczystego pasowania na Superbohaterów, trwać będzie piknik rodzinny.  

 

W czasie pikniku będzie można uczestniczyć w różnych animacjach rodzinnych, takich jak:

 

Kącik Małego Konstruktora - Wymarzone miejsce dla małych konstruktorów. Każde dziecko będzie mogło dać upust swojej wyobraźni. Do dyspozycji maluchów będą klocki Bamp.

 

Na piknikach Aktywnej Rodziny będzie można spotkać bohaterów programu edukacji finansowej dla dzieci – Cha-Ching. Zapraszamy do udziału w naszych grach i zabawach. Dowiecie się, skąd się biorą pieniądze i jak mądrze z nich korzystać. Dla najbardziej aktywnych dzieci przewidzieliśmy upominki. Więcej o naszej akcji na www.cha-ching.pl „

 

Warsztaty kulinarne o zdrowym żywieniu – są to krótkie warsztaty dla najmłodszych. Dzieci uczestniczą w warsztatach kulinarnych podczas których przygotowują dla siebie zdrowy posiłek. Tworzą np. kanapki - myszki ze zdrowych składników. W trakcie warsztatów animator w przystępny sposób opowiada dzieciom o składnikach odżywczych znajdujących się w poszczególnych produktach.

 
Bańki mydlane – animatorzy wprowadzą nas w bajkowy świat baniek, tworząc wspólnie z dziećmi niesamowity świat pełen czarów. Każde dziecko będzie miało okazję puszczać ogromne bańki pod okiem animatora.

Bule - Boule to narodowa gra Francuzów, nazywana przez nich „petanque” i wywodząca się z okolic Marsylii, gdzie na początku XX wieku zdecydowano się uprościć zasady popularnej w Prowansji zabawy. Od tamtego czasu gra stała się bardzo popularna na całym świecie. Boule trenują koncentrację i zręczność. Są doskonałą zabawą dla całej drużyny.

 

W podróż do Anglii zaprosi wszystkich Helen Doron!

 

Matplaneta zaprasza na Spotkanie z Ciekawą Matematyką i Logiką. Zabierzemy Was na matematyczne przygody:
- Magiczne kwadraty, trójkąty i gwiazdki,
- Labirynty nietypowe dla najmłodszych,
- Łamanie szyfrów,
- I baaaardzo dużo logiki – zakodowane wierszyki, zagadki, wędrówki matematyczne.

 

Na wszystkich uczestników będzie czekała także Mobilna Wypożyczalnia Objazdowa, w której czekać na Was będą gry planszowe, sprzęt sportowy, koce piknikowe i wiele innych! 

 
 
 
Data: 22. sierpnia 2015
Godzina: 13:00-15:00
Miejsce: Park Henrykowski

Wstęp bezpłatny! Nie prowadzimy zapisów!

Partnerzy wydarzenia

 

Projekt jest współfinansowany ze środków miasta stołecznego Warszawy.

 
Projekt odbywa się pod honorowym patronatem Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska.

Patroni medialni

Wersja do drukuWersja do druku | Mapa witryny
© ZwalczNude.pl