Misja Żoliborz już za nami!

Kandydaci na Superbohaterów zakończyli szkolenie sukcesem!

Podczas szkolenia na Żoliborzu kandydaci na Superbohaterów musieli zmierzyć się z torem przeszkód, który pokonywali, mając na sobie okulary zniekształcające rzeczywistość. Kolejnym testem było zadanie artystyczne, które polegało na sporządzeniu portretu, nie spoglądając na kartkę papieru. Superbohater dba o otaczającego go środowisko, dlatego uczestnicy misji Żoliborz musieli zbudować eko-karmnik. Nad Wisłą razem z Kapitanem Warszawą kandydaci na Superbohaterów wykonali taniec „Limbo” oraz grali w golfa, zdając tym samym test na celność i zręczność.

 

 

Do gry zapisało się 29 drużyn.

 

 

Zwycięskie drużyny otrzymały nagrody ufundowane przez Urząd Dzielnicy Żoliborz, Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska, BranQ, Alpino, Olympic Golf Club oraz kawiarnię KOFIFI. Na wszystkich uczestników gry czekały miłe upominki.

 

Grze miejskiej towarzyszył piknik w parku im. Stefana Żeromskiego, gdzie prowadziliśmy wiele animacji: warsztaty kulinarne o zdrowym żywieniu, stoisko małego konstruktora, rozgrywki w eko twistera, wypożyczalnia sprzętu plenerowego i gier planszowych oraz wielkie bańki mydlane! Stowarzyszenie Kuko uczyło dzieci i resztę rodziny gier i zabaw, które były popularne w Hiszpanii kilka lat temu.  Mobilne Centrum Kultury prowadziło warsztaty plastyczne i kulinarne, a kawiarnia Lemonka skręcała balony w przeróżne kształty. Na pikniku można było spotkać bohaterów programu edukacji finansowej dla dzieci - Cha-Ching. Dzieci mogły dowiedzieć sie skąd się biorą pieniądze i jak mądrze z nich korzystać. Więcej o akcji na www.cha-ching.pl. Nie zabrakło również eksperymentów chemicznych i fizycznych przygotowanych przez Fundację Miejsce Kreatywne.

 

W pikniku wzięło udział  około 200 osób.

 

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i już teraz zachęcamy do udziału w następnych piknikach i grach miejskich w innych dzielnicach Warszawy. Kapitan Warszawa zaprasza!

 

Partnerzy wydarzenia

 

 

Projekt jest współfinansowany ze środków miasta stołecznego Warszawy.

 

 

Projekt odbywa się pod honorowym patronatem Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska.

Patroni medialni

Wersja do drukuWersja do druku | Mapa witryny
© ZwalczNude.pl