Misja Śródmieście za nami!

Pierwsi kandydaci na Superbohaterów zakończyli szkolenie sukcesem!

 

Podczas szkolenia na Śródmieściu kandydaci na Superbohaterów musieli zmierzyć się z zadaniami logicznymi i manualno-logopedycznymi. Ich zadaniem było poradzenie sobie w sytuacji gdy zmysł wzroku jest osłabiony, drużyny przeprowadziły sondaż uliczny, ponieważ każdy Superbohater powinien słuchać potrzeb innych oraz wzięli udział w eko-akcji na Osiedlu Jazdów - wypielili ogród społecznościowy oraz posadzili kwiaty i warzywa.

Do gry zapisało się 40 drużyn.

Zwycięskie drużyny otrzymały nagrody ufundowane przez Urząd Dzielnicy Śródmieście, Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska, BranQ, Alpino, Inter, RebelZoo oraz Media Service Zawada. Na wszystkich uczestników gry czekały miłe upominki.

 

Gra miejska towarzyszyła piknikowi z okazji Dnia Dziecka w Parku Agrykola gdzie prowadziliśmy moc animacji: warsztaty kulinarne o zdrowym żywieniu, animacje plastyczne, wspólne tworzenie bannera zachęcającego do dbania o zieleń, zawody w BULE, stoisko małego konstruktora, wypożyczalnia sprzętu plenerowego i gier planszowych oraz wielkie bańki mydlane!

W pikniku wzięło udział  ponad 1000 osób.

 

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i już teraz zachęcamy do udziału w następnych piknikach i grach miejskich w innych dzielnicach Warszawy. Kapitan Warszawa zaprasza!

 

Partnerzy wydarzenia

 

 

Projekt jest współfinansowany ze środków miasta stołecznego Warszawy.

 

Projekt odbywa się pod honorowym patronatem Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska.

 

Patroni medialni

Wersja do drukuWersja do druku | Mapa witryny
© ZwalczNude.pl