Misja na Pradze-Południe zakończona sukcesem!

Uwaga, Uwaga! Misja Brygady Kapitana Warszawa zakończona wielkim sukcesem!! 

 

Podczas ostatniego szkolenia na Pradze-Południe, które odbyło się 3 października, kandydaci na Superbohaterów musieli zmierzyć się m.in. z zadaniami sportowymi, logicznymi i kulinarnymi. Drużyny grały w tenisa na stoisku Polskiego Związku Tenisowego, jak również strzelały z laserowego aparatu strzeleckiego na stoisku Polskiego Związku Biathlonu. Odwiedziły Polski Związek Żeglarski gdzie musiały wykazać się precyzją przy wiązaniu węzłów. W Pijalni Czekolady Wedel dekorowały pierniczki, a w restauracji Dziki Lokator, Superbohaterka sprawdzała ich pamięć.

 

Do gry zapisało się 55 drużyn.

 

Zwycięskie drużyny otrzymały nagrody ufundowane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe, restaurację Dziki Lokator, Pijalnię Czekolady Wedel, Avon, Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska, BranQ, Alpino, Inter, RebelZoo oraz Media Service Zawada. Na wszystkich uczestników gry czekały miłe upominki.

 

Grze miejskiej towarzyszył wielki piknik organizowany na błoniach stadionu PGE Narodowego w ramach Narodowego Dnia Sportu. Na uczestników czekała moc sportowych i rodzinnych atrakcji, m.in: Narodowy Test Sprawności, treningi przygotowane przez Związki Sportowe (np. tenis, piłka nożna, nordic walking, tchoukball, badminton, jazda na rolkach i wrotkach, treningi taneczne i  lekkoatletyczne, sporty walki, fitness, zajęcia siłowe i wiele, wiele innych!) oraz rozgrywki w wielką Jengę  warsztaty kulinarne o zdrowym żywieniu, warsztaty artystyczne, stoisko małego konstruktora, wypożyczalnia sprzętu plenerowego oraz wspólne rozgrywki w gry planszowe!

 

Piknik Narodowego Dnia Sportu uświetniły gwiazdy sportu m.in. Andrzej Supron, Przemysław Saleta, Paulina Bobak, Albert Sosnowski, Ewa Wiśniewska, Adrianna Wiśniewska i Łukasz Bernat.

 

Na ostatniej grze miejskiej Kapitan Warszawa wręczył nagrodę główną dla drużyny, która wzięła udział w największej ilości szkoleń - zaproszenie na rodzinny wypad nad morze do hotelu La Siesta! (2 noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją dla rodziny 4 osobowej).

 

Klasyfikacja generalna:

I miejsce: Świerki - 11 szkoleń

II miejsce ex aequo: Drużyna Juli i Super Rodzinka - 10 szkoleń

 

W naszym projekcie wzięło udział ponad 12 000 osób, które bezpłatnie mogły skorzystać ze wszystkich atrakcji. Cieszymy się, że rodziny wspólnie z nami aktywnie spędzały weekendy od wiosny do późnej jesieni. Kapitan Warszawa planuje wrócić za rok aby przeszkoli następnych kadetów!

 

Dziękujemy za wspólną przygodę z Brygadą Kapitana Warszawa!

 

Piknik

Od godziny 12:00 do 16:00, w trakcie uroczystego pasowania na Superbohaterów, trwał piknik w ramach Narodowego Dnia Sportu! Więcej informacji dot. atrakcji piknikowych na stronie:

 

http://www.narodowydziensportu.pl/piknik-pge-narodowy-strefa-sportowa/

 

 

Partnerzy wydarzenia

 

Projekt jest współfinansowany ze środków miasta stołecznego Warszawy.

 

Projekt odbywa się pod honorowym patronatem Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska.

Patroni medialni

Wersja do drukuWersja do druku | Mapa witryny
© ZwalczNude.pl